wydarzenia w branży
Więcej wydarzeń w branży

VIII Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON

VIII Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON, które odbędą się od 10 do 12 marca w Targach Kielce obfitować będą w najnowocześniejszy sprzęt z zakresu pneumatyki, hydrauliki, napędów i sterowań.

W czasie targów wystawcy prezentować będą innowacyjne elementy i systemy pneumatyczne, w tym między innymi silniki, siłowniki, zawory, przetworniki, sprężarki i przekładnie. W halach wystawienniczych będzie można zapoznać się również z ofertą branży hydraulicznej, w tym z zaworami, przełącznikami, turbinami, silnikami, generatorami i zasilaczami. Podczas wydarzenia nie zabraknie prezentacji sterowników hydraulicznych, pneumatycznych i elektromechanicznych. W czasie targów wystawcy pokażą również najnowocześniejsze napędy pneumatyczne, hydrauliczne oraz mechaniczne. Zwiedzający będą mieli okazję skorzystać z profesjonalnego doradztwa technicznego.

W tym samym czasie będą miały miejsce targi związane z obróbką metali, technologią laserową, spawalnictwem i technologiami antykorozyjnymi oraz pomiarowymi, czyli STOM-TOOL, STOM-BLECH, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE oraz CONTROL-STOM . Ponadto po raz drugi odbędą się Targi Wirtualizacji Procesów WIRTOPROCESY, podczas których zostaną zaprezentowane takie technologie jak Rapid Prototyping, drukowanie 3D czy zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w przemyśle. Producenci oraz dystrybutorzy będą mieli szansę pokazać najnowocześniejsze technologie projektowania i tworzenia prototypów od momentu projektowania komputerowego do drukowania przestrzennego.

Kategorie: Automatyka i mechanika, Hydraulika i pneumatyka, Robotyka i sterowanie, Zarządzanie, HR i szkolenia

pozostałe wydarzenia w branży
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116