wydarzenia w branży
Więcej wydarzeń w branży

Nadzorowanie procesu sprzedaży i serwisu urządzeń (wg numeru seryjnego)

Podczas webinarium skupimy się na najistotniejszych zagadnieniach w branży sprzedaży, serwisu i wynajmu maszyn i urządzeń z punktu widzenia procesów biznesowych odwzorowanych w systemie ERP Dynamics NAV, gdzie ważna jest kontrola numerów seryjnych.

Zaprezentujemy system Microsoft Dynamics NAV rozbudowany o branżowe rozwiązanie , z którego z sukcesem korzysta około 100 firm. Rozwiązanie pozwala zarządzać całym cyklem maszyny/urządzenia tzn. śledzeniem jego statusu: od sprzedaży, poprzez naprawy, serwis, gwarancję oraz wynajem itd.

Umożliwia badanie rentowności sprzedaży i realizowanych usług, kontrolować zlecane usługi łącznie z przydzielaniem i zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Podsumowując: jest to rozwiązanie, które porządkuje procesy w firmie a jednocześnie daje wiarygodną informację o kosztach i zyskach z działalności firmy, pozwala optymalnie planować i zarządzać działami w firmie, obniżyć koszty, polepszyć obsługę klientów. Ważne jest też, że informacja jest scentralizowana i osoby zarządzające mają do niej pełen dostęp.

W trakcie webinarium omówimy następujące zagadnienia:

 • Kompletacja sprzętu i urządzeń, Sprzedaż i zakup sprzętu,
 • Identyfikowalność urządzeń poprzez numer seryjny w obszarze serwisu,
 • Serwisowanie sprzętu,
 • Statystyki finansowe na urządzeniu,
 • Kontrola i identyfikacja sprzętu na drodze całego procesu,
 • Historia urządzenia,

Korzyści dla firm z zastosowania przedstawionych rozwiązań. Webinarium kierowane jest do:

 • Dyrektorów/ Kierowników działu serwisu,
 • Dyrektorów/ Kierowników sprzedaży,
 • Dyrektorów/Kierowników Działu IT,
 • Prezesów/Wiceprezesów,
 • Dyrektorów Finansowych i Kontrolerów Finansowych,

Agenda:

 • Wprowadzenie,
 • Istotność śledzenia urządzenia poprzez numer seryjny w procesie sprzedaży i zakupu,
 • Identyfikowalność urządzeń poprzez numer seryjny w obszarze serwisu,
 • Nadzór nad urządzeniem w trakcie procesu wynajmu,
 • Kontrola poprzez śledzenie historii urządzenia/sprzętu,
 • Śledzenie statystyk finansowych na urządzeniu,
 • Korzyści płynące z zastosowania prezentowanego rozwiązania,
 • Pytania i odpowiedzi.
 •  

Zarejestruj się wypełniając FORMULARZ

Termin: 3 październik 2014 roku, początek o godz. 10.00 – zakończenie o godz. 10:45 (po zakończeniu webinarium, jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać pytania prowadzącemu).

Prowadzący: Marta Osiak - Konsultant biznesowy w firmie Alna Business Solutions Sp z o.o. Absolwentka Politechniki Warszawskiej, Wydział Inżynierii Produkcji o specjalności: Global Production Engineering and Management. Posiada szerokie kompetencje w obszarze systemów ERP w charakterze konsultanta wdrażającego, serwisującego oraz lidera projektów wdrożeniowych. Doświadczenie zdobywała podczas projektów wdrożeniowych ERP w branżach: automotive, ubezpieczeniowej oraz firmach zajmujących się sprzedażą i serwisem maszyn i urządzeń, m.in. klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, maszyny budowlane etc.

Uczestnictwo: Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Organizatorzy:

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji.

Alna Business Solutions Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dostawców informatycznych rozwiązań biznesowych, działającym w Polsce i krajach bałtyckich, z dorobkiem ponad 500 wdrożeń systemów klasy ERP, zarządzania procesami i obiegu dokumentów zrealizowanych w 30 krajach na całym świecie. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie rynkowe i specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań biznesowych ERP opartych na innowacyjnych systemach Microsoft Dynamics NAV i AX, mając najwyższe kompetencje Złotego Partnera Microsoft – Gold Enterprise Resource Planning. Alna specjalizuje się w implementacji rozwiązań Dynamics dla firm z różnych sektorów, w szczególności dla branży sprzedaży i serwisu maszyn i urządzeń, realizując projekty w Polsce i zagranicą.

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.

Kontakt z organizatorem: Portal decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl ,

tel. +48 618653515

Kategorie: IT i ICT, Zarządzanie, HR i szkolenia

pozostałe wydarzenia w branży
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116