wydarzenia w branży
Więcej wydarzeń w branży

XIV Międzynarodowa Konferencja Lean Management

Organizatorem Konferencji po raz czternasty jest wrocławski Lean Enterprise Institute Polska, na zaproszenie którego do stolicy Dolnego Śląska przyjedzie m.in. guru Lean Management, prof. Daniel Jones.

Zasady wdrożenia szczupłego zarządzania przybliżać będą także Michael Ballé, Mark Hamel, Mark Reich, Stephen Parry oraz Ian Glenday. Goście konferencji będą mogli poznać efekty szczupłego zarządzania m.in. na przykładach firm funkcjonujących zgodnie z założeniami Lean Management - KGHM, LG, Shell czy Oriflame.

Formuła konferencji pozwala na indywidualny dobór wykładów i warsztatów podzielonych według trzech strumieni tematycznych: dla produkcji, usług oraz prezesów i dyrektorów. Umożliwi to uczestnikom skupienie się na poznaniu zasad i wytycznych Lean Management w najbardziej interesującym ich obszarze. Dzięki wyjazdom szkoleniowym do firm: Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu, Electrolux Poland w Świdnicy oraz General Motors Manufacturing Poland w Gliwicach osoby, które wezmą udział w Konferencji będą miały okazję zapoznać się z zasadami szczupłego zarządzania w rzeczywistych warunkach.

Więcej informacji i zapisy: www.leankonf.pl

Kategorie: Zarządzanie, HR i szkolenia

pozostałe wydarzenia w branży
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116