wydarzenia w branży
Więcej wydarzeń w branży

CEE Manufacturing Excellence Awards

EuropaProperty.com i CEO Manufacturing Magazine wspólnie organizują drugą doroczną galę wręczenia nagród CEE Manufacturing Excellence Awards, która poprzedzona zostanie konferencją Manufacturing Strategy Summit.

To ważne wydarzenie w branży produkcyjnej jest okazją do wyrażenia uznania dla sukcesów przedsiębiorstw reprezentujących wszystkie gałęzie przemysłu. W gali wezmą udział osoby pełniące funkcje kierownicze w przedsiębiorstwach działających w regionie, a także przedstawiciele mediów, dostawcy i eksperci w dziedzinie technologii produkcji.

EuropaProperty.com – przez ostatnie 12 lat zajmuje się regionem CEE Russia-CIS w zakresie nieruchomości komercyjnych z koncentracją w sektorze nieruchomości przemysłowych. CEO – Manufacturing Magazine – zajmuje się regionem CEE, dystrybuowany jest prezesom firm związanych z przemysłem i produkcją, a także dyrektorom wyższego szczebla zaangażowanym w regionie. Magazyn publikowany jest kwartalnie, a jego kolejna edycja została wydana w marcu.

Doświadczenie uzyskane przy organizacji poprzedniej edycji pozwoliło nam na dalszy rozwój kategorii oraz konferencji, dzięki czemu spodziewamy się przybycia około 100 dyrektorów i kierowników, łącznie gromadząc ponad 300 profesjonalistów z branży przemysłowej. Nasi partnerzy, sponsorzy i sympatycy wywodzą się z wielu międzynarodowych korporacji, co dodatkowo podnosi rangę wydarzenia i przyczynia się do międzynarodowego sukcesu.

Link do strony wydarzenia www.ManufacturingAwards.eu

 

Kategorie: Zarządzanie, HR i szkolenia

pozostałe wydarzenia w branży
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116