Partnerzy

Lean Action Plan

Lean Action Plan to firma, która skupia się na optymalizacji oraz organizacji procesów w przedsiębiorstwach. Korzystając z narzędzi oraz technik Lean Management specjalizuje się w: poprawie poziomu jakości, zwiększaniu wydajności, skracaniu czasu realizacji oraz obniżaniu kosztów funkcjonowania firmy.

www.leanactionplan.pl

LeanCenter.pl

LeanCenter.pl to największy polski serwis internetowy poświęcony tematyce ciągłego doskonalenia. Od 2011 roku skupiamy społeczność przedsiębiorców i pracowników zainteresowanych Lean. Informujemy o wydarzeniach organizowanych na terenie Polski, tworzymy bazę wiedzy Lean oraz słownik pojęć, a także przedstawiamy case studies z realizacji udanych projektów. Udostępniamy ponadto obszerną bazę studiów podyplomowych oraz firm zajmujących się wdrożeniami.

Ewa Schabek - Coach Dialogu

Coaching indywidualny i grupowy / programy rozwojowe / mediacje pracownicze / doradztwo w zakresie strategii personalnych / badania wzorców poznawczych i systemów wartości Mind Sonar®.

www.ewaschabek.pl

Staleo.pl

Staleo.pl to innowacyjny portal internetowy poświęcony branży metalowej i stalowej. Jesteśmy źródłem codziennych wiadomości z sektora metalowego jak i innych gałęzi przemysłu. Informacje przedstawiamy w obszerny i rzetelny sposób.

Staleo.pl to miejsce gdzie znajduje się branżowy katalog firm, ogłoszenia maszyn, stali i metali, pracy oraz kooperacji, aktualne ceny stali oraz metali, notowania, aktualności z branży, artykuły technologiczne, filmy video, a także informacje o zbliżających się imprezach oraz mediach branżowych.

Więcej informacji na stronie: www.staleo.pl.

EMT-Systems

Centrum Szkoleń Inżynierskich to zespół oddanych pracowników, którzy każdego dnia pomagają firmom produkcyjnym, serwisowym i wdrożeniowym z Polski i Europy w poprawie efektywności i minimalizowaniu strat. Specjalizujemy się w organizacji kursów i szkoleń z zakresu mechatroniki i szeroko pojmowanych technik inżynierskich, przeznaczonych dla:

  •  automatyków,
  •  robotyków,
  •  mechaników,
  •  integratorów,
  •  elektryków,
  •  operatorów maszyn,
  •  konstruktorów,
  •  inżynierów utrzymania ruchu,
  •  programistów,
  •  projektantów różnorodnych środowisk CAD/CAM/CAE.

Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems działa na rynku szkoleniowym od 2006 roku. Do systemu kształcenia kadr inżynierskich i technicznych branż przemysłowych podchodzimy w sposób śmiały i innowacyjny, nie bojąc się nowych wyzwań. Szkolenia konstruujemy w sposób kompleksowy, a nowe propozycje budowane są pod wpływem wzrastającego zapotrzebowania na kursy z nowoczesnych technologii. Niejednokrotnie są one odpowiedzią na potrzeby bezpośrednio zgłaszane przez naszych Klientów.

Misją kadry EMT-Systems jest nie tylko dbałość o Klienta uczestniczącego w szkoleniu. Wszyscy nasi pracownicy skrupulatnie dbają o kompleksową pomoc każdemu zainteresowanemu ofertą. Nasi specjaliści dopilnowują, aby każdy zainteresowany otrzymał niezbędną pomoc w prawidłowym doborze szkolenia w zależności od poziomu wiedzy i doświadczenia, a także możliwości rozwoju. Pomagamy określić rzeczywiste kwalifikacje przyszłego Kursanta, a także prawidłową ścieżkę szkoleń. W trakcie kursów badamy przyrost wiedzy, co automatycznie pozwala określić efektywność naszej pracy.

Zachęcamy do kontaktu: www.emt-systems.pl

KAIZEN Institute Polska

KAIZEN Institute to międzynarodowa organizacja doradzająca przedsiębiorstwom na całym świecie. KAIZEN Institute Polska, to oficjalny oddział KAIZEN Global Company w Polsce. Jest jednym z najprężniej rozwijających się oddziałów w całej strukturze organizacji, realizuje projekty w naszym kraju oraz Europie Wschodniej.

Szkolimy, doradzamy, wdrażamy standardy pracy oraz optymalizujemy procesy wytwórcze i zarządzania. Wdrażamy standardy ciągłego doskonalenia. Wspomagamy przedsiębiorstwa każdej wielkości, każdego sektora gospodarki (również przedsiębiorstwa usługowe i instytucje sektora publicznego).

Nasze działania obejmują doradztwo, mentoring, coaching, treningi techniczne, treningi umiejętności, programy rozwojowe i audity. Grupa docelową naszych działań są pracownicy każdego szczebla organizacji: od najwyższego zarządu przez kadrę kierowniczą wszystkich szczebli po pracowników i specjalistów poziomu operacyjnego.

Elokon Polska

Nasza firma działa nieprzerwanie od 1992 roku jako spółka prawa polskiego z całym kapitałem założycielskim niemieckiej firmy ELOKON Sicherheitstechnik GmbH.

Obie firmy: niemiecka ELOKON i polska ELOKON Polska specjalizują się w nowoczesnych technikach BHP dla przemysłu, szczególnie w technikach wykorzystujących elektronikę i optoelektronikę, a także techniki laserowe. Dzięki wzajemnemu powiązaniu tych firm udaje się w sposób oczywisty przenosić pozytywne doświadczenia z przemysłu niemieckiego na grunt polski. Z drugiej strony ułatwia to eksport polskich wyrobów na rynek niemiecki i dalej do innych krajów Europy zachodniej.

 

Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116