Wydawnictwo

Forum Media Polska jest spółką-córką międzynarodowego holdingu Forum Media Group, który jest obecny w 16 krajach na całym świecie, zatrudniając ponad 600 pracowników.

Grupa Zalicza się do 500 najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw europejskich (wg danych za rok 2008). Posiada 20 lat doświadczenia w rozwijaniu praktycznej, profesjonalnej działalności wydawniczej; wspiera efektywne podejmowanie decyzji w przedsiębiorstwach i propagowanie najlepszych biznesowych praktyk. Dociera do ponad 20 milionów czytelników – zarówno w sektorze publicznym, jak i przedsiębiorstwach prywatnych.

Służby Utrzymania Ruchu - Praktyczne porady ekspertów z najlepszych polskich zakładów przemysłowych. Studia przypadków, praktyczne porady i trafnie dobrana tematyka czasopisma to efekt współpracy z ekspertami, praktykami, osobami na co dzień odpowiedzialnymi za organizację działów utrzymania ruchu, zarządzanie produkcją oraz parkiem maszynowym.

Biznes Hotel - Czasopismo BiznesHotel jest skierowane do właścicieli i menedżerów hoteli oraz obiektów hotelowych takich jak, pensjonaty, zamki, dworki, pałacyki posiadające ofertę zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego.

 

Online Marketing Polska - Sprawdzone narzędzia i skuteczne rozwiązania. Czym wyróżnia się nasze czasopismo? Jedyne czasopismo na rynku w całości poświęcone zagadnieniom e-marketingu. Wskazujemy jednoznacznie, które kampanie generują faktyczną sprzedaż i rentowność. Tworzymy je wyłącznie z praktykami - starannie wybieramy tych autorów, którzy zrealizowali z powodzeniem sprzedaż w kanale internetowym. W przeciwieństwie do przypadkowej informacji znalezionej w sieci my prezentujemy tylko sprawdzoną wiedzę w bardzo przystępnej formie.

Facility Manager - Nowoczesne projektowanie, budowanie i zarządzanie budynkami i nieruchomościami „Facility Manager” to pierwsze na rynku czasopismo fachowe z praktycznym podejściem do problematyki nowoczesnego zarządzania nieruchomościami. Przedstawia najnowsze rozwiązania z zakresu Facility Managementu, przekazuje informacje z branży dla profesjonalistów i fachowców. Poddaje dogłębnej analizie polski rynek, informuje o trendach i kierunkach rozwoju, także za granicą. Informuje o sposobach obniżania kosztów funkcjonowania budynków i nieruchomości oraz systemach informatycznych wspomagających zarządzanie.

Nowoczesny Magazyn - Pismo o systemach składowania i magazynowania. Koszty gospodarki magazynowej można ściąć nawet o 20-30 procent, nie tracąc przy tym na jakości obsługi, szybkości dystrybucji towarów lub na bezpieczeństwie składowanych produktów. Trzeba tylko wiedzieć, jakie w tym celu zastosować metody zarządzania magazynem (także tym niewielkim), jaki sprzęt dobrać i co istotne - mieć czas na to, aby takich rozwiązań poszukać.

Logistyka a Jakość - Pismo menedżerów logistyki. Od 14 lat na rynku wydawniczym – przez ten czas niezmiennie wsłuchujemy się puls polskiego logistyki i dobrze rozumiemy jak się zmienia. Nasz tytuł zmienia się razem z nią. Wiemy, że chcecie czytać opinie praktyków – przedstawicieli firm logistycznych – na temat zarządzania kosztami i ryzykiem związanym z prowadzeniem działalności logistycznej. Poszukujecie informacji z zakresu wdrożeń systemów logistycznych, głównie w branży produkcyjnej oraz branży FMCG.

Transport i Spedycja - Sprawny i oszczędny transport. „Transport i Spedycja” to nowoczesne czasopismo, które trafia do rąk prezesów firm transportowych, osób zarządzających transportem w firmach produkcyjnych, handlowych i dystrybucyjnych. Naszym celem jest dostarczenie tym właśnie osobom rzetelnej i aktualnej wiedzy pozwalającej na sprawne zarządzanie firmą transportową i dystrybucją. Prezentowane tematy dotyczą strategii zarządzania firmą, przedstawione są w postaci przykładów najlepszych praktyk, wywiadów i artykułów ekspertów branżowych.

Flota - Miesięcznik dużych i średnich przedsiębiorstw. Każdy specjalista zarządzający flotą samochodową ponosi odpowiedzialność za skuteczne planowanie zakupów, ubezpieczeń i wybór korzystnych dla firmy sposobów finansowania. To Państwo musicie decydować o wyborze aut ze względu na ich eksploatację, awaryjność, cenę odsprzedaży. Sytuacji nie ułatwiają stale zmieniające się regulacje prawne i niestabilna sytuacja rynkowa. Tylko dostęp do sprawdzonych rozwiązań w zakresie optymalizacji kosztów i wyboru skutecznych narzędzi informatycznych gwarantuje wypełnienie obowiązków. Dlatego we współpracy z najbardziej doświadczonymi fleet managerami stworzyliśmy miesięcznik "Flota" adresowany do dużych i średnich firm.

Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116