Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

Jusky

Firma JUSKY została założona w 2004 r. we Wrocławiu. Od samego początku zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych narzędzi tnących dla przemysłu. W naszej ofercie znajdziesz innowacyjne produkty, wyróżniające się wysoką jakością, które mają główne zastosowanie w przemyśle, handlu i branży usługowej. Posiadamy także produkty w segmencie noży bezpiecznych, które znakomicie sprawdzają się w życiu codziennym.

Doradztwo Techniczne
 
Oferujemy także fachową pomoc techniczną w zakresie odpowiedniego doboru narzędzi z naszej oferty. Jeśli masz pytania dotyczące zastosowań naszych produktów, prosimy o kontakt. Nasz wykwalifikowany zespół doradców technicznych udzieli odpowiedzi na rozmaite potrzeby naszych klientów.
 
Polityka jakości
 
Aby sprostać rosnącym wymaganiom jakościowym naszych usług wdrożyliśmy i ciągle doskonalimy System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. Zakres systemu zarządzania jakością obejmuje sprzedaż narzędzi tnących. Pragniemy być nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą, wyspecjalizowaną w swojej branży, a naszą dewizą jest rozwój ukierunkowany na zadowolenie Klientów. Dysponując wiedzą i doświadczeniem, koncentrujemy się na rozwoju w swoim segmencie rynku noży bezpiecznych, noży maszynowych i ostrzy technicznych.
 
Noże maszynowe Durham-Duplex
 
Durham-Duplex z siedzibą w Sheffield w Wielkiej Brytanii jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dystrybucji noży maszynowych. Ponad stuletnie doświadczenie gwarantuje wyroby zapewniające najwyższą angielską jakość. Potwierdza to znak “Made in Sheffield” uznawany na całym świecie. Obecnie swoje produkty sprzedaje do ponad 40 krajów bezpośrednio lub za pomocą swych dystrybutorów. W Polsce reprezentowany jest przez firmę Jusky z Wrocławia.
 
Dzięki programowi opartemu na zasadach ISO oraz przeszkolonemu zespołowi pracowników, firma spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania produkcyjne i handlowe. Durham-Duplex posiada szeroki wybór noży maszynowych do przemysłu PTS, spożywczego, papierniczego, opakowaniowego. Wykonujemy noże dla ponad 250 producentów maszyn m. in. noże zębate, krążkowe, talerzowe, proste wykonane ze stali węglowej, nierdzewnej, stopów metali, stali szybkotnącej i wielu innych.
 
Na życzenie klienta wykonujemy noże z powłokami wydłużającymi żywotność (powłoki ceramiczne, z węglika wolframu, TiN), zmniejszającymi tarcie (powłoki PVD) i zwiększającymi poślizg (powłoki ceramiczne). Dodatkowo na nożach może być naniesiony znak towarowy lub logo firmy. Nasza wiedza i doświadczenie służy klientom przy projektowaniu nowych noży oraz rozwiązywaniu bieżących problemów.
 
Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie www.jusky.pl
Jusky

Adres:

ul. Ostrowskiego 30

53-238 Wrocław

Branża:

Materiały eksploatacyjne

Telefon:

71 793 40 70

Fax:

71 793 40 71

E-mail:

info@jusky.pl

www:

http://www.jusky.pl/

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116