Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

Dräger Safety Polska Sp. z o.o.

Firma Dräger Safety Polska Sp. z o.o., obecna jest na polskim rynku od początku roku 2008. Jej motto: Dräger. Technika dla życia®” oddaje całą filozofię firmy w stosunku do klientów – dostarczanie kompleksowych rozwiązań zagadnień związanych z bezpieczeństwem w różnych branżach przemysłu.
Od ponad 100 lat, produkty techniki bezpieczeństwa Dräger chronią ludzi przed zagrożeniami gazowymi. Zapewnienie ochrony podczas pracy nawet w najcięższych warunkach, jest naszym priorytetowym zadaniem. Bogata oferta sprzętu ochrony dróg oddechowych oraz techniki pomiarowej, zarówno przenośnej, jak i stacjonarnej, przyczynia się do tego, że możemy zaoferować gotowe i kompleksowe rozwiązania, idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Organizowane przez nas różne szkolenia tematyczne, wspierają Państwa w codziennych zadaniach.
Wiemy, jak wielkim przedsięwzięciem dla zakładu przemysłowego jest przestój technologiczny – czas inspekcji i napraw, które muszą być przeprowadzone w odpowiednim czasie. Jako wieloletni partner przemysłu chemicznego czy petrochemicznego, znakomicie znamy Państwa wymagania. Nasze kompleksowe rozwiązania dają firmom i użytkownikom bezpieczeństwo płynące z idealnego wyposażenia i fachowego doradztwa.

Dräger Safety Polska Sp. z o.o.

Adres:

ul. Chorzowska 25
41 – 902 Bytom  

Telefon:

032 280 31 11

Fax:

032 282 10 32

E-mail:

sprzedaz.safety.pl@draeger.com

www:

http:// www.draeger.pl

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116