Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

HEICO Poland Sp. z o. o.

Od roku 1900 Grupa HEICO dostarcza swoim klientom najwyższej jakości różnorodne rozwiązania w zakresie technologii połączeń mechanicznych. Gromadzona od ponad 100 lat wiedza i doświadczenie, 11 placówek zagranicznych na całym świecie, blisko 400 wysoko wykwalifikowanych pracowników... to wszystko jest zawsze do dyspozycji naszych klientów zapewniając realizację potrzeb związanych z problematyką połączeń mechanicznych.

Nasz park maszynowy jest oparty na nowoczesnych urządzeniach, na których wykonywane są precyzyjne elementy z prętów, drutu i blach stalowych oraz innych materiałów. Nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, zarówno z działu produkcji jak i z działów inżynierskich, są zaangażowani nie tylko w proces wytwórczy ale również w twórczą realizację idei i pomysłów podnoszących jakość i funkcjonalność połączeń mechanicznych.
 
Nasz program ciągłego rozwoju i doskonalenia, nasze wewnętrzne i zewnętrzne programy szkoleniowe prowadzone zarówno podczas pracy jak i poza nią, nasza certyfikowana zgodnie ISO/TS 16949 kontrola jakości spełniają oczekiwania naszych klientów w zakresie innowacyjności, elastyczności i jakości

Stalowe podkładki klinujące HEICO-LOCK zabezpieczane cynkową powłoką płytkową są zawsze dostępne w wymiarach dla śrub od M3/#5 do M42/11/2". Zarówno w wersji ze standardową jak i powiększoną średnicą zewnętrzną. Podkładki z powiększoną średnicą zewnętrzną są zalecane do stosowania w otworach powiększonych i fasolkowych, ze śrubami i nakrętkami kołnierzowymi, na powierzchniach malowanych i przy łączeniu materiałów miękkich jak np. aluminium.

Oferujemy również wykonanie podkładek klinujących HEICO-LOCK ze stali kwasoodpornej i materiałów specjalnych oraz w wymiarach według specyfikacji klienta.
 
Nasza kompletna, standardowa oferta
PODKŁADKI KLINUJĄCE HEICO-LOCK - STAL
PODKŁADKI KLINUJĄCE HEICO-LOCK - STAL KWASOODPORNA
NOWOŚĆ: ZINTEGROWANE PODKŁDKI KLINUJĄCE HEICO-LOCK
HEICO Poland Sp. z o. o.

Adres:

 ul. Żeromskiego 94 p.116,

26-600 Radom

Telefon:

+48 604 678 766

E-mail:

kontakt@heico-lock.pl

www:

http://www.heico-lock.pl

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116