Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

JM elektronik Sp. z o.o.

Można wyróżnić trzy główne filary działalności JM elektronik:

 
1) od 1990 roku jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych elementów elektronicznych. Od wielu lat plasujemy się w czołówce firm działających na rynku polskim
2) Oferujemy usługę kompleksowej obsługi logistycznej złożonej z montażu obwodów elektronicznych powiązanego z magazynem i szeroko pojętym wsparciem. Posiadamy m.in. 3 linie automatyczne SMD i 12 stanowisk montażu ręcznego
3) dystrybucja komputerów przemysłowych, urządzeń automatyki i Ethernetu.
 
Od początku działalności budujemy wizerunek solidnego i wiarygodnego partnera, z którym można realizować współpracę w zakresie logistyki i produkcji urządzeń elektronicznych.
 
Zgodnie z naszym motto "Jakość jest naszym podstawowym kryterium" wszyscy nasi dostawcy od samego początku dobierani byli pod tym kątem, dzięki czemu możemy zagwarantować powtarzalność i rzetelność dostaw elementów uznanych światowych marek.
 
Większość dostaw realizujemy z naszego magazynu w siedzibie firmy (ponad 6000 pozycji), co w połączeniu z umową z solidnym spedytorem gwarantuje Państwu dostawę elementów w 24h.
 
Działamy zgodnie z systemem zapewnienia jakości wg ISO9001:2008 a wysoki poziom jakości świadczonych przez nas usług mogą potwierdzić nasi dotychczasowi Klienci - najwięksi producenci z branży elektroniki medycznej, przemysłowej, pomiarowej, AGD i RTV, kontroli dostępu, telekomunikacji, samochodowej, wojskowej.
 
Wizerunek rzetelnego partnera biznesowego tworzą jednak przede wszystkim ludzie. Nasi handlowcy, nie tylko zapewniają kompleksową obsługę sprzedażową, ale przede wszystkim interesują się Państwa potrzebami, wraz z wykwalifikowaną kadrą inżynierską służą pomocą poprzez:
 
rozwiązywanie problemów technicznych;
doradztwo w zakresie oferowanego przez firmę asortymentu;
organizacje prezentacji i szkoleń z zakresu systemów i rozwiązań oferowanych przez naszych dostawców;
projektowanie, uruchamianie i wdrażanie do produkcji części większych systemów lub całych aplikacji.
JM elektronik Sp. z o.o.

Adres:

 ul. Karolinki 58,

44-100 Gliwice

Telefon:

32 339 69 00

Fax:

32 339 69 09

E-mail:

sprzedaz@jm.pl

www:

http://www.jm.pl/

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116