Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

Schmalz Sp. z o.o.

Siedziba firmy Schmalz Sp. z o.o. znajduje się w Złotnikach k/Poznania. Dzięki zespołowi techników i inżynierów szkolonych w fabrykach oferujemy usługi w zakresie lokalnej sprzedaży i pomoc serwisową, a także zapewniamy lokalne testy, szkolenia i możliwości instalacji. Dostawy są przeprowadzane z głównych centrów logistycznych firmy jak i z lokalnych magazynów.

 
Firma Schmalz oferuje pełną gamę produktów próżniowych, takich jak elementy próżniowe i systemy chwytające, ergonomiczne próżniowe systemy podnoszące oraz próżniowe systemy mocujące. Biuro w Złotnikach zapewnia sprzedaż, obsługę oraz usługi magazynowania i napraw. Cały personel techniczny zajmujący się sprzedażą i wsparciem jest regularnie i profesjonalnie szkolony.
 
Schmalz Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Grupy Schmalz. Grupa Schmalz, z siedzibą główną w Niemczech, zatrudnia około 650 pracowników na całym świecie. Schmalz jest firmą rodzinną funkcjonującą od trzech pokoleń, którą aktualnie prowadzą dwaj bracia: dr Kurt Schmalz i Wolfgang Schmalz. Wspólnie bracia rozwinęli spółkę Schmalz w wiodącego na arenie międzynarodowej dostawcę technologii próżniowej dla zastosowań w automatyzacji, w zakresie obsługi i mocowania.
Schmalz Sp. z o.o.

Adres:

 Złotniki, ul. Kobaltowa 4, 62-002 Suchy Las

Telefon:

22 460 49 70

Fax:

22 460 49 79

E-mail:

schmalz@schmalz.pl

www:

http://www.schmalz.pl

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116