Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

AVICON Advanced Vision Control

AVICON Advanced Vision Control to firma zajmująca się optycznymi systemami wizyjnymi oraz inspekcyjnymi do zastosowań przemysłowych i naukowych. Będąca na rynku od roku 2006 firma jest polskim dystrubutorem komponentów wizyjnych wiodących światowych dostawców, takich jak Basler AG, FLIR, Cognex, Schneider Kreuznach i wielu innych.

Wraz z dystrybucją komponentów, AVICON rozwinął dział wdrożeń i integracji wizyjnych. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do najnowszych technologii i komponentów wraz z pełnym supportem technicznym producentów, jesteśmy w stanie zrealizować kompleksowo zadania wizyjne w pełnym spektrum złożoności, począwszy od testów ewaluacyjnych poprzez projekt aż do wdrożenia na miejscu instalacji. Nasz team techniczny jest również do dyspozycji Klientów w przypadku zapytań technicznych, doboru kamer, optyki, oświetlenia, jak i propozycji całościowych rozwiązań technicznych bazujących o akwizycję i przetwarzanie obrazu.
 
Nasza oferta jest kierowana praktycznie do wszystkich branż przemysłu oraz dziedzin nauki, w których zachodzi potrzeba kontroli jakości, inspekcji, oceny wizualnej lub pomiaru z wykorzystaniem kamer obrazowych.
W przemyśle jesteśmy obecni w branżach samochodowej, opakowań, FMCG, lotniczej, kolejowej, logistycznej, elektronicznej i innych.
W zakresie badań naukowych dostarczamy nasze rozwiązania dla takich dziedzin jak sport, inżynieria wojskowa, nauki przyrodnicze, medycyna, inżynieria produkcji, materiałoznawstwo, budownictwo, badania nienisczące, nauki fizyczno-chemiczne.
AVICON Advanced Vision Control

Adres:

 al. Jerozolimskie 202, 02 - 486 Warszawa

Telefon:

22 631 03 71

Fax:

22 874 01 15

E-mail:

info@avicon.pl

www:

http://www.avicon.pl

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116