Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

Schmersal-Polska

Firma Schmersal-Polska jest częścią międzynarodowej Grupy Schmersal – światowego lidera w produkcji i sprzedaży komponentów i systemów bezpieczeństwa dla przemysłu. W ofercie znajduje się ponad 20 tys. produktów, a w tym wyłączniki bezpieczeństwa do kontroli osłon, blokady elektromagnetyczne, czujniki bezpieczeństwa, kurtyny i bariery świetlne bezpieczeństwa, urządzenia zatrzymania awaryjnego, panele sterowania oburęcznego, maty i listwy naciskowe bezpieczeństwa, moduły przekaźnikowe, bezpieczne sterowniki programowalne. Ponadto Schmersal wytwarza elementy automatyki przemysłowej takie jak wyłączniki krańcowe i pozycyjne, przyciski i osprzęt tablicowy do ciężkich zastosowań, wyłączniki wrzecionowe, czujniki magnetyczne i indukcyjne, wyłączniki nożne, mikrowyłączniki, a także urządzenia do stref zagrożonych wybuchem oraz osprzęt bezpieczeństwa do wind i dźwigów.
Ciągle rozwijaną grupą produktów są urządzenia przeznaczone dla przemysłu spożywczego czy higienicznego charakteryzujące się wysoką odpornością na chemikalia oraz wysokim stopniem ochrony – IP 69 K. W skład tej grupy produktów wchodzą zarówno urządzenia bezpieczeństwa jak i np. osprzęt tablicowy czy osłony ze stali nierdzewnej.
Schmersal-Polska jest wyłącznym przedstawicielem Grupy Schmersal w kraju. Oprócz szerokiej gamy produktów składających się na kompletne systemy bezpieczeństwa oferujemy pomoc w doborze osprzętu bezpieczeństwa do aplikacji klienta w zgodności, uczestniczymy w organizacji szkoleń obejmujących tematykę konstrukcji bezpiecznych układów sterowania maszynami wg EN ISO 13849-1.
Jesteśmy też dystrybutorem włoskiej firmy SATECH, która produkuje modułowe systemy ogrodzeń bezpieczeństwa, zarówno siatkowe jak i z wypełnieniami z poliwęglanu czy stali. Wszystkie systemy są zgodne z Dyrektywą Maszynową oraz europejskimi normami bezpieczeństwa: EN953, EN12100, EN13857.

Schmersal-Polska
Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116