Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

Zakład Produkcji Urządzeń Automatyki Sp. z o.o.

 PROJEKTOWANIE, PRODUKCJA, WDROŻENIA, SERWIS, SZKOLENIA

 
     Zakład Produkcji Urządzeń Automatyki Sp. z o.o. powstał w 2004 roku. Od początku działalności firma koncentruje się na konstruowaniu i produkowaniu siłowników elektrycznych sterowniczych oraz regulacyjnych przeznaczonych do napędu elementów wykonawczych w układach automatyki przemysłowej. W wyniku zatrudnienia kadry inżynieryjno-technicznej z wieloletnim doświadczeniem w zakresie konstrukcji i produkcji siłowników elektrycznych, gwarantujemy produkty o wysokiej jakości. Od 2005 roku spółka posiada wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością spełniający wymagania Normy ISO 9001.
       Współpraca z Zakładem Automatyki Przemysłowej INTEC Sp. z o.o. zaowocowała produkcją najnowocześniejszych w kraju siłowników regulacyjnych inteligentnych typu XI. INTEC jest współproducentem w zakresie sterowników i elektroniki montowanej w siłownikach. Kolejnymi naszymi produktami, zdobywającymi uznanie klientów są siłowniki sterownicze standardowe XS oraz siłowniki sterownicze typu X-MATIK. W oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych pracowników dobieramy siłowniki do różnych elementów wykonawczych. Wraz z siłownikami oferujemy klientom elementy zabudowy siłowników, to jest konstrukcje nośne i wsporcze, adaptację części przyłączeniowych do istniejącej armatury oraz wizualizację zabudowy (dokumentacja w 3D).
       W latach 2007÷2008 został zaprojektowany oraz wyprodukowany typoszereg siłowników elektrycznych przeznaczonych do pracy w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Typoszereg siłowników X… Ex został poddany badaniom i testom w Jednostce Certyfikującej KD "Barbara", uzyskał Certyfikat Badania Typu WE KDB 08ATEX290X. Projekt ten był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego oraz Budżetowych Państwa.
       Prace prowadzone przez nasz Dział Rozwoju i Kontroli Jakości wspólnie z firmą INTEC nad unowocześnieniem konstrukcji , wzrostem niezawodności i funkcjonalności doprowadziły w 2010 roku  do opracowania i wdrożenia do produkcji siłowników regulacyjnych inteligentnych drugiej generacji typu 2XI. 
       Wysoka jakość siłowników, profesjonalne działanie pracowników oraz indiwidualne podejście do potrzeb klienta przekładają się na wzrost zainteresowania i uznania dla naszej firmy.

 ZPUA Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji siłowników elektrycznych. Przy współpracy z Zakładem Automatyki Przemysłowej INTEC Sp. z o.o. wprowadziliśmy na rynek rodzinę siłowników spełniającą najwyższe wymagania jakościowe obiektów przemysłowych. Posiadamy duże doświadczenie zarówno w konstruowaniu i eksploatacji siłowników elektrycznych oraz w doborze armatury, na której siłowniki są zabudowywane. Oferujemy pomoc w aplikacjach siłowników oraz kompleksową obsługę serwisową.

Zakład Produkcji Urządzeń Automatyki Sp. z o.o.

Adres:

 ul. Tęczowa 57, 50-950 Wrocław

Telefon:

71 342 88 30

Fax:

71 342 89 20

E-mail:

info@zpua.pop.pl

www:

http://www.zpua.pop.pl

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116