Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

GS-Hydro Sp. z o.o.

 GS-Hydro Polska powstało w 1997 roku i początkowo zatrudniało 2 osoby.  Biuro mieściło się w mieszkaniu prywatnym, a działalność firmy ograniczała się do sprzedaży elementów, głównie złącz kołnierzowych i uchwytów. Głównym klientem była Stocznia Gdynia.

 
W roku 2003 w GS-Hydro zatrudnionych było już 7 osób, a biura i niewielki magazyn mieściły się przy Porcie w Gdyni. Wtedy to firma zaczęła rozszerzać działalność. Na magazynie pojawiły się znaczne ilości rur, złącza, zawory, przewody elastyczne. Powstał dział techniczny i ekipa monterska. Pojawiły się pierwsze projekty systemów rurowych wykonywane przez nasze ekipy.
 
Przez lata zakres oferowanych towarów i usług stopniowo się rozszerzał. Firma handlowa zaczęła przekształcać się w firmę usługowo-handlową, której domeną jest szeroko rozumiana hydraulika siłowa - dostawa komponentów, projektowanie, montaż systemów i instalacji (hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych).
 
Istniejemy we wszystkich gałęziach gospodarki. Nasi najwięksi klienci są z rynku Offshore.

 Klienci GS-Hydro z różnych branż przemysłu

GS-Hydro oferuje szeroką gamę produktów i usług klientom z różnych branż przemysłowych.  GS-Hydro zatrudnia ponad 600 ekspertów w zakresie systemów rurociągowych na całym świecie, którzy służą fachową radą.
 
Zadowolenie naszych klientów jest dla nas niezwykle ważne i dlatego stale staramy się zwiększać jakość naszych usług i coraz lepiej zaspokajać ich potrzeby.  Razem Tworzymy Wartości. 
 
Nowatorskie, bezszwowe systemy rurociągowe GS-Hydro to najlepsze rozwiązanie dla skomplikowanych projektów, realizowanych w wymagających środowiskach, np. na morzu lub wybranych branż przemysłu lądowego , takich jak np. przemysł celulozowo-papierniczy, wydobywczy. 

 Oferujemy profesjonalne usługi

 
GS-Hydro oferuje profesjonalne usługi począwszy od najnowocześniejszej  inżynierii po wszystkie niezbędne usługi, które świadczymy u klienta. GS-Hydro oferuje systemy rurociągowe wysokiej jakości, ponieważ większość naszych elementów jest prefabrykowana przez automatyczną linię obrabiarek.  Dodatkowo, wszystkie nowatorskie rozwiązania technologiczne GS-Hydro posiadają odpowiednie zezwolenia i certyfikaty, które mogą zostać załączone do pakietu dokumentów dostarczanych do klienta.
 

Produkty GS

 
GS-Hydro to pionier i czołowy dostawca rozwiązań w zakresie technologii innowacyjnych systemów kołnierzowych GS. Produkty GS obejmują:
 
System złączy kielichowych GS-37°
System złączy kielichowych GS-90°
Złącze z pierścieniem osadczym GS
Dowiedz się więcej o systemie kołnierzy GS
 

Produkty dodatkowe

 
W ofercie GS-Hydro znajdują się wszystkie niezbędne części kompletnej instalacji hydraulicznej.
 
Rury
Rury wieloprzewodowe
Uchwyty do rur
Zawory
Złączki z pierścieniami zaciskającymi
Złącza JIC 37°
Węże hydrauliczne i końcówki do węży
Adaptory
Maszyny
GS-Hydro Sp. z o.o.

Adres:

 ul. Gołębia 11, 81-185 Gdynia

Telefon:

58 782 02 20

Fax:

58 782 02 22

E-mail:

gshydro@gshydro.com

www:

http://www.gshydro.com/pl

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116