Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

Lenze Polska Sp. z o.o.

 Od idei do serwisu posprzedażowego, od systemów sterowania do wałów napędowych.

 
W przyszłości użytkownik będzie musiał reagować na bieżące wyzwania w jak najkrótszym czasie. Dlatego dobrze jest wiedzieć, że po jego stronie jest partner, który potrafi uprościć wiele zadań. I to jest nasz najważniejszy cel naszych działań: zadowolony klient!
 
Wspólnie z Państwem przygotujemy najlepsze rozwiązania i z najwyższym zaangażowaniem mozemy je wdrożyc. Zarówno w zakresie optymalizacji istniejącej maszyny jak i przy tworzeniu nowej.
 
Jako operujący na całym świecie specjalista w zakresie Motion Centric Automation oferujemy Państwu produkty, koncepcje napędów, kompletne systemy automatyzacji oraz usługii narzędzia inżynieryjne bezpośrednio od jednego producenta.
 
Jako jeden z nielicznych dostawców na rynku towarzyszymy w całym procesie tworzenia Państwa maszyny - od idei do serwisu posprzedażowego, od sterowania do wału napędowego.

Trzy linie dla zapewnienia większej wolnej przestrzeni: Oferta produktów L-force.

 
Niezwykle bogata oferta produktów Lenze L-force oparta jest o bardzo prosta zasadę, ponieważ funkcje naszych dowolnie skalowalnych produktów są uporządkowane w seriach Base-Line, State-Line oraz High-Line.
 
Wielka zaleta dla naszych klientów: Dzięki takiemu rozwiązaniu można szybko rozpoznać, który produkt jest najwłaściwszy dla danych potrzeb.
 
Silne produkty o wysokiej sprawności:
 
Łatwa obsługa
Długowieczna jakość
Niezawodne technologie uwzględniające postęp naszych czasów
 
Produkty firmy Lenze są niezwykle starannie badane w naszych własnych laboratoriach testowych. Dzięki temu gwarantujemy użytkownikom długotrwałą jakość i długą żywotność. Ponadto zapewniamy pięć centrów logistycznych, globalną dostępność naszych produktów i szybką dostawę naszych produktów.
Lenze Polska Sp. z o.o.

Adres:

 ul. Roździeńskiego 188 b, 40-203 Katowice

Telefon:

32 203 97 73

Fax:

32 781 01 80

E-mail:

lenze@lenze.pl

www:

http://www.lenze.pl

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116