Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

Mitsubishi Electric

Korporacja Mitsubishi Electric, posiada 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości produktów dla klientów korporacyjnych oraz indywidualnych na całym świecie. Japońska korporacja jest uznanym światowym liderem w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu, sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Urządzenia Mitsubishi Electric są z powodzeniem stosowane w takich branżach jak: przemysł spożywczy, motoryzacja, elektronika użytkowa, technologia przemysłowa, przemysł chemiczny i tworzyw sztucznych, energetyka, gospodarka wodna, transport oraz zarządzanie budynkami.
Mitsubishi Electric stawia na innowacyjne produkty o wysokiej jakości – również w zakresie automatyzacji produkcji. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe i urządzenia sterujące CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów o najwyższej jakości, wydajności, niezawodności  i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.
Utworzony w 2009 roku w Balicach polski oddział Mitsubishi Electric Europe B.V. działa prężnie, jako centrala dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Na terenie Polski zlokalizowane są 3 biura handlowe: w Pruszkowie, Wrocławiu i nowo otwarte w Poznaniu. Dodatkowo centrala w Balicach  posiada autoryzowany serwis, dział wsparcia  technicznego, oraz centrum edukacyjno ekspozycyjne – Showroom.

Mitsubishi Electric

www:

http://pl.mitsubishielectric.eu/

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116