Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

MONIT SHM Sp. z o.o.

MONIT SHM Sp. z o.o. jest firmą typu spin-off, zajmującą się wdrażaniem do przemysłu nowoczesnych rozwiązań z zakresu nieniszczących badań (NDT – non-destructive testing) oraz monitorowania stanu technicznego konstrukcji (SHM – structural health monitoring). Firma oferuje wsparcie projektowe oraz merytoryczne w zakresie monitorowania oraz badania stanu technicznego konstrukcji. Pracownikami firmy są wysokospecjalizowani eksperci z wieloletnim stażem w prowadzeniu badań przemysłowych oraz laboratoryjnych, współpracujący z jednostkami naukowymi i badawczymi w kraju i za granicą.
Firma posiada w swojej ofercie sześć innowacyjnych systemów dedykowanych do prowadzenia badań oraz ciągłego lub okresowego monitorowania stanu konstrukcji:
•    System badań konstrukcji oparty o metodę aktywnej termowizji;
•    System bazujący na pomiarze propagacji fal;
•    System opracowany w oparciu o pomiar impedancji elektromechanicznej;
•    System bezkontaktowych pomiarów odkształceń;
•    System pomiarowy bazujący na filtrze modalnym;
•    Oprogramowanie cuLISA3D do symulacji zjawisk propagacji fal.
Implementacja produktów oferowanych przez MONIT SHM pozwala na zaplanowanie działań związanych z prowadzeniem prac serwisowych oraz utrzymania stanu technicznego, zmniejszając tym samym koszty eksploatacji oraz utrzymania konstrukcji i obiektów technicznych.
Innowacyjne systemy monitorowania oraz nieniszczącego badania stanu konstrukcji przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa, poprzez wczesne wykrywanie defektów i uszkodzeń konstrukcji oraz obiektów technicznych. Współpraca z firmą MONIT SHM pozwala na wdrażanie nowoczesnych technologii, rozwijanych w ramach prac badawczych, w aplikacjach przemysłowych.

MONIT SHM Sp. z o.o.

Adres:

ul. Lublańska 34, 31-476 Kraków

E-mail:

office@monitshm.pl

www:

http://www.monitshm.pl

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116