Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

AIUT Sp. z o.o.

Firma AIUT Sp. z o.o. cieszy się dużym uznaniem. Jest firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie, działającą od ponad 18 lat zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Swoją silną i ugruntowaną pozycję AIUT zawdzięcza między innymi rzeszy kompetentnych, doświadczonych i zaangażowanych specjalistów z zakresu informatyki, elektrotechniki i automatyki, którzy przyczynili się do dynamicznego rozwoju firmy w nowoczesnych branżach. 

Firma AIUT realizuje usługi techniczne Zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością funkcjonującego w oparciu o normę ISO 9001:2008.

Oferta firmy obejmuje szeroki wachlarz usług, w tym projektowanie, realizację i integrację systemów automatyki przemysłowej oraz komputerowych systemów nadzoru i sterowania. Dodatkowo, firma AIUT jest dostawcą kompletnych systemów sterowania, elementów automatyki takich firm jak SIEMENS czy Moeller. W dziedzinie Telemetrii opracowała linię urządzeń telemetrycznych AIUT GSM wykorzystywanych do zdalnej akwizycji danych.

Wyjątkowym produktem w ofercie AIUT jest system MAXIMO - komputerowy system zarządzania majątkiem, gospodarką remontową, usługami i utrzymaniem ruchu, który jest uznawany za jedno z najlepszych rozwiązań klasy CMMS/EAM na świecie.

Ponadto w rodzinie produktów Maximo znajduje się szereg rozwiązań dedykowanych do zarządzania zasobami IT i Service Desk, które uzyskały certyfikację PinkVerifyTM potwierdzającą zgodność z ITIL w wersji 3 (ITIL V3 Certified).

Wdrożeniem systemu Maximo zajmuje się bezpośrednio Dział Rozwiązań CMMS, będący częścią firmy AIUT. Dział ten świadczy usługi w zakresie zarządzania majątkiem, wsparcia dla działów Utrzymania Ruchu, gospodarki remontowej i serwisowej. Specjaliści odpowiedzialni za wdrożenia systemu posiadają szerokie doświadczenie związane ze wszystkimi etapami dostawy i wdrożenia systemu począwszy od analiz biznesowych, wspierających Klientów przy wyborze odpowiednich narzędzi, poprzez dostawę, instalację i konfigurację sprzętu i oprogramowania, szkolenia i warsztaty, skończywszy na serwisie powdrożeniowym.

Pełna oferta usług Działu Rozwiązań CMMS obejmuje takie elementy jak:
- usługi doradcze,
- analizy biznesowe i przedwdrożeniowe,
- projektowanie i implementacje zakresu funkcjonalnego,
- dostawę i instalację oprogramowania tworzącego systemy z rodziny Maximo,
- dostawę i instalację sprzętu i oprogramowania dodatkowego,
- szkolenia,
- raportowanie i analizy,
- realizację niestandardowych oczekiwań funkcjonalnych,
- integrację z innymi systemami,
- migrację danych pomiędzy różnymi wersjami systemu Maximo,
- serwis powdrożeniowy, techniczne utrzymanie instalacji, usługi ASP.

Obecnie w ramach produktów z rodziny Maximo implementujemy między innymi rozwiązania:
- IBM Maximo Asset Management - kompleksowy i profesjonalny zaawansowany system zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa i utrzymaniem ruchu .
- IBM SmartCloud Service Desk  - system do zarządzania majątkiem dla obszarów IT oraz obsługi Service Desk zgodne z metodologią ITIL.
- Maximo Express – kompleksowy produkt zbudowany w oparciu o systemy IBM Maximo obejmujący dostawę, instalację i konfigurację sprzętu, oprogramowania wraz z bogatym pakietem usług wdrożeniowych.
- IBM Cognos – system Business Intelligence do planowania, analizy danych i raportowania.
- IBM FileNet – system do zarządzania informacjami, dokumentacją i treścią.
- Platforma PEGAZ – kompleksowa platforma do zarządzania przedsiębiorstwem w energetyce i gazownictwie.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.maximo.pl

AIUT Sp. z o.o.

Adres:

AIUT Sp. z o.o.
ul. Wyczółkowskiego 113
44-109 Gliwice

Telefon:

+48 32 7754000

Fax:

+48 32 7754001

www:

http://www.maximo.pl

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116