Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

iPS Control

iPS Control to wiodąca w Polsce firma inżynierska zapewniająca kompleksową obsługę projektów inwestycyjnych dla przemysłu. Dzięki powiązaniom kapitałowo-kooperacyjnym (iPS Group) zapewniamy najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne dla różnych gałęzi przemysłu. Partnerstwo, wiedza, elastyczność i bliska współpraca z klientem owocująca zaufaniem to wartości, które już od ponad 14 lat stanowią podstawę działalności firmy. Od początku istnienia firmy współpracujemy z liderami branży spożywczej, chemicznej, elektronicznej, budowlanej, papierniczej, przetwórstwa tworzyw i gumy czy też produkcji mebli w Polsce i za granicą.
 
Obszary działalności iPS Control:
-    zarządzanie projektami inwestycyjnymi,
-    automatyka przemysłowa,
-    systemy zarządzania produkcją i wydajnością klasy MES,
-    robotyzacja procesów produkcyjnych,
-    serwis systemów automatyki i instalacji przemysłowych.

Realizujemy cały proces inwestycyjny od momentu uzgodnienia koncepcji, poprzez opracowanie projektu, dostawy, montaż, uruchomienie, szkolenia, optymalizację, asystę produkcyjną oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Realizujemy inwestycje bez względu na stopień złożoności i wielkości projektu np. w zakresie kompletnych fabryk i wydziałów produkcyjnych, pojedynczych linii oraz maszyn technologicznych, fragmentów linii oraz modernizacji.

W trakcie realizowanych projektów korzystamy ze światowych standardów w zakresie automatyki przemysłowej oraz systemów IT dla przemysłu. Stosujemy rozwiązania takich firm jak Siemens, Rockwell Automation, Allen-Bradley, Wonderware, ABB, Moeller czy General Electric. Naszą wiedzę oraz doświadczenie poświadczają też liczne posiadane certyfikaty np.:
-    Siemens Solution Partner,
-    Rockwell Automation Recognized System Integrator,
-    Certyfikat integratora Wonderware w zakresie InTouch oraz System Platform - środowiska do budowania systemów zarządzania produkcją i wydajnością produkcji,
-    Certyfikat ISO 9001:2000,        

Wszystkie nasze działania mają na celu zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klienta oraz zapewnienie bezpieczeństwa jego inwestycji w każdej fazie projektu. Dlatego w trakcie realizowanych projektów posługujemy się światowymi standardami zarządzania projektami PRINCE2 i PMI, co znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa inwestycji.

iPS Control

Adres:

ul. Poznańska 23 Jasin, 62-020 Swarzędz

Telefon:

061 840 80 26

E-mail:

office@ipscontrol.pl

www:

http://www.ipscontrol.pl

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116