Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

SKF

SKF od lat jest rozpoznawany na rynku jako światowej klasy producent łożysk. Dziś jednak, dzięki ciągłemu rozwojowi oferta firmy jest znacznie szersza - można znaleźć w niej uszczelnienia, systemy smarownicze, produkty do przenoszenia napędu oraz rozwiązania mechatroniczne a także szeroką gamę urządzeń do diagnostyki.
Jednak SKF to nie tylko produkty. Posiadając wieloletnie doświadczenie oraz doskonale wyszkolonych specjalistów SKF oferuje szereg usług i rozwiązań, przeznaczonych dla każdego rodzaju przemysłu. Należą do nich takie rozwiązania jak: regeneracja (łożysk, wrzecion, przekładni czy siłowników hydraulicznych), usługi zdalnego monitorowania stanu maszyn czy doradztwo w zakresie optymalizacji wydajności posiadanych zasobów.
Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wynikających ze zmieniających się trendów na rynku SKF inwestuje w poszukiwanie nowych rozwiązań oraz doskonalenie kadr. Specjaliści SKF regularnie zdobywają nowe umiejętności, ale również dzielą się swoją wiedzą w czasie szkoleń i seminariów, organizowanych dla klientów.
SKF kładzie duży nacisk na zrównoważony rozwój, zarówno optymalizując własne procesy produkcyjne jak i wprowadzając na rynek produkty i rozwiązania przyjazne środowisku.

SKF

Telefon:

+48 22 54 94 700

www:

http://www.skf.pl

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116