Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

BalticBerg Consulting

BalticBerg Consulting jest firmą dostarczającą profesjonalne usługi konsultingowe z obszaru zarządzania operacyjnego oraz zarządzania zasobami technicznymi (EAM) i utrzymaniem ruchu. Usługi BalticBerg dedykowane są głównie firmom produkcyjnym, wydobywczym i transportowym, jednak wśród klientów znajdują się również inne organizacje pragnące podnieść efektywność swoich operacji i procesów (m. in. CERN - Europejskie Centrum Badań Nuklearnych w Genewie).

BalticBerg Consulting jest platformą współpracy inżynierii i biznesu, zrzeszającą ponad 150 ekspertów. Oprócz intensywnej działalności operacyjnej doradczej, konsultingowej i wdrożeniowej, BalticBerg dostarcza również profesjonalne usługi szkoleniowe. BalticBerg Institute to organizacja edukacyjna będąca integralną częścią BalticBerg Consulting. Szkolenia realizowane są w formie dedykowanej (zamkniętej) i otwartej.

BalticBerg Institute realizuje szkolenia u Klientów oraz w Centrum Szkoleniowym BalticBerg, które zlokalizowane jest w samym centrum Warszawy – na rynku Starego Miasta. Szkolenia są realizowane w formule „praktycy dla praktyków” i są wysoko oceniane pod względem wartości merytorycznej, organizacji oraz możliwości zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce. Oprócz szkoleń ściśle merytorycznych BalticBerg Institute od 2011 roku prowadzi szkolenia dedykowane i otwarte dla indywidualnych specjalistów oraz grup wyjeżdżających do pracy za granicę. Eksperci mający bogate doświadczenia w pracy w wielu miejscach na świecie przygotowują uczestników do wyjazdu między innymi do Arabii Sudyjskiej, RPA, Iraku, Afganistanu, Indii, Izraela i Chin.

Firma BalticBerg ma siedzibę i stałych przedstawicieli w Warszawie (siedziba główna), Hiszpanii (Barcelona) oraz Wielkiej Brytanii (Manchester).

BalticBerg Consulting

Telefon:

+48 22 20 35 440

www:

http://www.balticberg.pl

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116