Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

KAESER KOMPRESSOREN

KAESER KOMPRESSOREN jest jednym z największych i  najbardziej znanych producentów systemów sprężonego powietrza.  Nasze oddziały oraz reprezentujące nas firmy partnerskie są zlokalizowane w ponad 100 krajach, a zatrudnienie sięga obecnie ponad 4000 osób na całym świecie.

Podstawą działania firmy jest konsekwentne ukierunkowanie na potrzeby klienta w oparciu o innowacyjne oraz nowoczesne rozwiązania systemowe.

W naszym programie produkcji znajdziecie Państwo:

  • sprężarki śrubowe powietrza z profilem Sigma
  • przewoźne sprężarki śrubowe
  • dmuchawy z profilem Omega
  • pompy próżniowe
  • sprężarki tłokowe
  • osuszacze i filtry powietrza

Szczycimy się tym, że oferujemy nie tylko produkty, ale przede wszystkim kompletne rozwiązania Dostarczamy systemy sprężonego powietrza do zasilania procesów produkcyjnych, w których sprężone powietrze jest ważnym medium. Wykonujemy instalacje “pod klucz”, złożone z urządzeń do wytwarzania i oczyszczania sprężonego powietrza, rurociągów i kanałów.

Nasz fabryczny serwis gwarantuje profesjonalną obsługę na terenie całej Polski.

W trosce o jak najwyższą jakość oferowanych przez nas usług w 2003 r. wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001: 2000 oraz rok później System Zarządzania Środowiskowego zgodny ISO 14 001.

KAESER KOMPRESSOREN jest niemiecką firmą z siedzibą w Coburgu (północna Bawaria). Nazwa firmy pochodzi od nazwiska założyciela –Carla Kaesera. Od momentu powstania  przedsiębiorstwo działa nieprzerwanie już ponad 90 lat, stale pozostając firmą rodzinną, zarządzaną obecnie przez trzecie pokolenie rodziny Kaeser. Na rynku polskim natomiast z sukcesem funkcjonujemy już od 20 lat.

KAESER KOMPRESSOREN

Adres:

KAESER KOMPRESSOREN Sp. z o. o.
02-829 Warszawa
ul. Taneczna 82

Telefon:

tel: (22) 322 86 65

Fax:

fax: (22) 322 86 66

E-mail:

info.poland@kaeser.com

www:

http://www.kaeser.com

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116