Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

ConsafeMobility

ConsafeMobility jest częścią szwedzkiej grupy Consafe Logistics. Specjalizujemy się w dostarczaniu oprogramowania na urządzenia przenośne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów sprzętowych i sieciowych w oparciu o urządzenia takich firm jak np.: Motorola, Intermec, Datalogic, Zebra itp. Obsługujemy klientów w ponad 30 krajach na całym świecie. Posiadamy oddziały w Polsce, Szwecji, Danii, Norwegii, Holandii i Wielkiej Brytanii.

 

Nasza platforma mobilna umożliwia tworzenie aplikacji niezależnych od urządzenia: smartfonu, urządzenia PDA czy tabletu i jego systemu operacyjnego: Windows Mobile, Android, iOS lub Blackberry RIM. Dzięki nim służby utrzymania ruchu, inżynierowie serwisu, handlowcy, menedżerowie, kierowcy, ankieterzy oraz inne osoby pracujące w terenie lub poza biurkiem, realizują lub uzupełniają za pomocą aplikacji dowolne procesy systemów głównych: ERP, CRM, Contact Center, RUM itp.
Jakiego oprogramowania potrzebują Twoi pracownicy do efektywnego wykonywania powierzonych im zadań? Posiadamy wiedzę potrzebną do rozwijania najlepszych rozwiązań dla Twojego biznesu. Znajdujemy najlepsze rozwiązania w zakresie informacji, które umożliwią Ci mobilną pracę bez niepotrzebnych dokumentów papierowych, z wykorzystaniem zasobów do maksimum, lepszą kontrolę nad realizowanymi działaniami, zmniejszenie kosztów operacyjnych i zwiększenie zysków. Dzięki ConsafeMobility zyskasz unikalne połączenie oprogramowania, obsługi serwisowej i sprzętu do całościowego, mobilnego kierowania wszystkimi procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie.
To co wyróżnia ConsafeMobility to wysoce wydajne rozwiązania i aplikacje wdrażane na wszelkiego rodzaju urządzeniach przenośnych, najlepszy, solidny sprzęt, skuteczny serwis oraz wsparcie techniczne. Do grona naszych klientów należą m.in.: Carlsberg, JMD, Schenker, Castorama, Hoop, TNT, Frisco.
Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia strony www.consafelogistics.pl/mobility

ConsafeMobility

Adres:

ConsafeMobility
ul. Poleczki 12
02-822 Warszawa

Telefon:

Tel: 22 768 70 00

Fax:

Fax: 22 768 70 99

E-mail:

sales@pl.consafelogistics.com

www:

http://www.consafemobility.pl

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116