Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

DACPOL Sp. z o.o.

Firma DACPOL Sp. z o.o. od 1992 roku zajmuje się działalnością handlową, produkcyjną, doradczą i usługową. Specjalizujemy się w kompleksowych dostawach podzespołów do: ENERGOELEKTRONIKI, ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, AUTOMATYKI i PNEUMATYKI.

Reprezentujemy ponad 120 czołowych producentów podzespołów czynnych i biernych, modułów pomiarowych i zasilających, wentylatorów, radiatorów, elementów indukcyjnych, elementów klimatyki szaf, kabli, złączy, materiałów izolacyjnych.
Oferujemy także szeroką gamę elementów dla potrzeb automatyki przemysłowej i wyposażenie warsztatowe (narzędzia, przyrządy pomiarowe, preparaty chemiczne i inne) oraz akumulatory. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją bloków mocy, grzaniem indukcyjnym, produkcją i serwisem przemysłowych urządzeń pomiarowych.
Cyklicznie wydajemy własne katalogi produktowe. Ogólny Katalog DACPOL jest zebraniem w jeden tom wszystkich podzespołów potrzebnych do budowy i serwisu urządzeń. Znajdują się w nim informacje techniczne i zagadnienia teoretyczne, które będą przydatne przy doborze elementów. Nowością jest również spis aplikacyjny, który pomaga w szybkim znalezieniu konkretnych podzespołów stosowanych w danej aplikacji.
Zachęcamy również do zapoznania się z KATALOGIEM WYSYŁKOWYM DACPOL, który uzupełnia ofertę o nowe produkty z możliwością szybkiej dostawy.
KATALOG WYSYŁKOWY DACPOL to konkurencyjne ceny, kompleksowa oferta (także elementów małej mocy), wysoka jakość produktów, renomowani producenci.
Głównymi odbiorcami oferowanych przez naszą firmę wyrobów są:
- producenci: napędów prądu stałego i zmiennego, spawarek i zgrzewarek, układów urządzeń zasilających, urządzeń dla trakcji kolejowej i tramwajowej, układów dla pojazdów samochodowych, sprzętu gospodarstwa domowego, sprzętu radiowo-telewizyjnego i inni,
- instytuty naukowo-badawcze,
- służby zajmujące się utrzymaniem i serwisem linii produkcyjnych,
- punkty serwisowe,
- placówki handlowe.

Ciągły rozwój oferty produktowej jest możliwy dzięki powiększaniu powierzchni magazynowej oraz usprawnianiu procesu przyjmowania i wydawania towarów.
W 2007 roku opracowaliśmy i wdrożyliśmy system zarządzania jakością wg normy ISO 9001. W 2010 odnowiliśmy system zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2009. Certyfikacja oraz nadzór jest realizowany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.
W latach 2002, 2003, 2005, 2007, 2008 i 2010 firma DACPOL otrzymała nagrodę "GAZELA BIZNESU" przyznawaną przez dziennik Puls Biznesu dla najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw.
Mamy nadzieję, że elastyczność w działaniu, stałe powiększanie i dostosowywanie oferty do oczekiwań i wymagań rynku oraz działania podejmowane w celu poprawy jakości obsługi, przyczynią się do skutecznego zaspokajania potrzeb naszych obecnych i nowych Klientów. W roku 2011 firma otrzymała certyfikat rzetelności.

SZYBKA, MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA
Niekwestionowanym atutem naszej firmy jest profesjonalny zespół konsultantów technicznych, którzy doradzają Klientom w wyborze odpowiednich rozwiązań i produktów. Obecnie do Państwa dyspozycji pozostaje 45 inżynierów specjalizujących się w poszczególnych grupach asortymentowych.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 7.30 do 17.00.

MAGAZYN
Zamówiony towar wyślemy do Państwa z naszego magazynu w ciągu 24 godzin. Na zlecenie Klientów podejmujemy się także utrzymywania zapasów wskazanych produktów. Istnieje również możliwość dostępu do zakontraktowanych towarów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

EKSPORT
Prowadzimy również eksport podzespołów i urządzeń na rynki Europy oraz USA, Kanady i Dalekiego Wschodu.
Sprzedaż na rynki wschodnie realizowana jest poprzez własne przedstawicielstwa w Petersburgu i Kijowie oraz sieć partnerów handlowych i dystrybutorów na Białorusi, Litwie, Łotwie, Estonii.
Podejmujemy się promocji i sprzedaży towarów produkowanych w Polsce na rynki ww. krajów.
 

DACPOL Sp. z o.o.

Adres:

DACPOL Sp. z o.o.

ul. Puławska 34

05-500 Piaseczno k/Warszawy

Telefon:

(+48) 22 70 35 230

Fax:

(+48) 22 70 35 101

E-mail:

dacpol@dacpol.com.pl

www:

http://www.dacpol.com.pl

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116