Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

CPU ZETO Sp. z o.o.

CPU ZETO Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem z prywatnym kapitałem założycielskim, działającym w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jesteśmy największą firmą informatyczną makroregionu jeleniogórskiego. Wraz z innymi ośrodkami ZETO w Polsce, tworzymy jedną z największych grup informatycznych w naszym kraju. Kwalifikacje, doświadczenie, rzetelność i solidność zespołu, to cechy, które w znacznej mierze decydują o pozycji naszej firmy na rynku. Stale inwestujemy w rozwój naszych pracowników poprzez liczne szkolenia oraz nowoczesne stanowiska pracy.

Zatrudniamy ok. 50 osób, w tym wielu wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych w zagadnieniach informatycznych i elektronicznych pracowników. Oferujemy wysokiej jakości kompleksowe usługi informatyczne. Specjalizujemy się we wspomaganiu procesów zarządzania w przedsiębiorstwach i instytucjach poprzez oferowanie i wdrażanie systemów informatycznych klasy ERP,EAM/ CMMS, CMS.

Od szeregu lat wspomagamy procesy informatyzacji administracji publicznej poprzez dostarczanie zintegrowanych systemów ESOiD.

Zajmujemy się specjalistycznymi projektami i wykonywaniem certyfikowanych strukturalnych systemów komunikacji (okablowanie strukturalne). Sekcja Sieci Komputerowych analizuje, projektuje, monitoruje i testuje instalacje okablowania tak, aby spełniały wszystkie wymogi dla zapewnienia szybkiej transmisji danych. Nasze kompetencje w zakresie usług teletechnicznych pozwalają nam zatem na kompleksową realizację usług dla Klientów instytucjonalnych i indywidualnych w takich obszarach jak :Monitoring wizyjny, sieci komputerowe, kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy systemy sygnalizacji włamania, systemy sygnalizacji pożaru itd.

Jesteśmy również dostawcami wysokiej jakości sprzętu komputerowego, zapewniamy obsługę serwisową oraz doradztwo techniczne. Rzetelność i solidność zapewniają nam zaufanie dotychczasowych i przyszłych Klientów. Podstawą naszego działania jest wysoka jakość świadczonych usług. Dla jej zapewnienia i potwierdzenia, wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2009 i Bezpieczeństwem Informacji wg normy PN-ISO/IEC ISO 27001:2007. Od wielu lat angażujemy się w działalność charytatywną oraz wspieramy imprezy kulturalne w naszym regionie.

 Wybrani klienci: 

 • Reckitt Benckiser Polska
 • Stock Polska
 • Armacell
 • YKK
 • Termat
 • Vorwerk
 • Indykpol
 • Pass Pol
 • Cezar
 • Ellert
 • Fuji Seal

AGILITY REFERRENCE 2014 PL

Agility system klasy EAM/CMMS, dedykowany jest wewnętrznym i zewnętrznym (outsourcing) służbom utrzymania ruchu. Między innymi służy do kontroli i zarządzania stanem urządzeń i obiektów - wszędzie tam, gdzie dostrzega się potrzebę zapobiegania awariom cennych maszyn urządzeń.

Wspomaga zarządzanie pracą – jedno z ze zrealizowanych wdrożeń, dokonane zostało w dziale handlowym – do zarządzania pracą i czasem handlowców.

Agility jest elementem wdrażania nowoczesnych technik efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi i rzeczowymi (Time Based Management ; Just In Time; Total Quality Management), gromadzenia wiedzy pracowników, ciągłego zwiększania jakości, wydajności i niezawodności pracy.

Profesjonalny, zaawansowany graficzny interfejs, jest intuicyjny, łatwy w użyciu. To jedna z jego największych zalet. Silną stroną jest również planowanie prac kalendarzowych i przebiegowych, typowanych według rodzajów prac, kategorii prac i grup urządzeń. Menu tego obszaru, jest w pełni konfigurowalne. Można śmiało stwierdzić, że System Agility pozwala znacznie ograniczyć liczbę awarii, wydłuża średni czas bezawaryjnej pracy urządzeń (MTBF) optymalizuje m.in. zapasy magazynowe części zamiennych, obniża koszty wykonywanych remontów, napraw, konserwacji.

Agility służy do zarządzania eksploatacją urządzeń zakładów przemysłowych, elektrowni, hoteli, portów lotniczych, szpitali itp.. System jest również przystosowany do pracy na urządzeniach mobilnych, pozwala na użytkowanie systemu w terenie. Umożliwia realizację operacji magazynowych.. Jego zaletą jest również łatwość implementacji. Pracuje w czasie rzeczywistym, jest wielojęzyczny, obsługuje nawet język chiński, ma nieograniczone możliwości komunikacji poprzez INTERNET.

Agility zawiera interaktywny pulpit komunikacyjny (dashboard), z dynamicznym stosowaniem zakresu dat i wybranych parametrów, rozbudowane wykresy informacji o urządzeniach, dane i wykresy, dotyczące amortyzacji urządzeń, nowe narzędzia integracji usług internetowych. Dzięki udoskonalonej technologii, system jest dostępny na dowolne urządzenia mobilne takie jak smartfony, tablety, palmtopy. Ponadto system Agility obsługuje większość dostępnych przeglądarek internetowych, w tym m.in.: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari oraz Opera.

Agility udostępnia kadrze inżynieryjno-zarządczej wszechstronne analizy. Ma zaawansowane i w pełni konfigurowalne graficzne narzędzia raportowania i analiz. Modyfikowalne wykresy 3D PKW prezentują dynamicznie zmiany wybranych parametrów. W grupie głównych raportów, analiz i prezentacji graficznych, zastosowano dynamiczne formy wykresów – z zastosowaniem grafiki 3D

W segmencie SIK - Panel kontrolny systemu, zawiera dynamicznie generowane wykresy również typu 3D oraz dodatkowe narzędzia, umożliwiające analizę kluczowych wskaźników wydajności maszyn, urządzeń oraz personelu.

Agility umożliwia integrację z większością systemów klasy ERP oraz innymi funkcjonującymi w danym przedsiębiorstwie.
Wdrożony został w Polsce w takich firmach, jak ABB, Vorwerk, Voss, Sitech, Stock, Johnson Matthey Battery Systems, Kerry, Intercars, i wielu, wielu innych.
Więcej na stronie: internetowej systemu www.getagility.pl

 

CPU ZETO Sp. z o.o.

Adres:

ul. Powstańców Wielkopolskich 20
58-500 Jelenia Góra 

Branża:

Informatyka

Telefon:

75 64 25 121, 75 64 25 132, Tel. kom. 697 520 290, 607 990 253

Fax:

75 75 26 922

E-mail:

marketing@cpu-zeto.pl

www:

http://www.getagility.pl

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116