Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

NTN-SNR

NTN-SNR to trzeci na świecie producent łożysk, powstały w wyniku połączenia francuskiej firmy SNR (powstała w 1916 roku) i japońskiej NTN (powstała w 1918 roku). Nasza oferta należy do najszerszych ofert w branży. Oferujemy łożyska do producentów na pierwszy montaż i przez sieć autoryzowanych dystrybutorów na części zamienne, asortyment standardowy, jak również rozwiązania do specjalnych zastosowań. NTN-SNR projektuje i rozwija łożyska, układy obrotowe, układy liniowe, zajmuje się również świadczeniem usług, m.in. w zakresie szkoleń. Jest partnerem, bez którego nie można się obejść. Działamy na rynku motoryzacyjnym, lotniczym i przemysłowym.

Nasze sukcesy:

Automotive - Rynek motoryzacyjny

NTN-SNR jest twórcą łożysk ASB® (Active Sensor Bearing) wyposażonych w aktywny czujnik ruchu, które stały się już międzynarodowym standardem. Firma współpracuje obecnie z największymi producentami samochodów, m.in. przy rozwoju samochodów elektrycznych i przyszłych innowacji.

NTN-SNR, lider na europejskim rynku samochodowym, jest również ważnym dostawcą dla producentów azjatyckich, zarówno w zakresie części do produkcji, jak i części zamiennych.

AEROSPACE – Rynek lotniczy

Mieliśy swój znaczący udział w dziewiczym locie pierwszego modelu Airbusa A380, największego samolotu pasażerskiego na świecie (łożyska do silników). Nasze łożyska są również częcią wyposażenia innych ważnych projektów lotniczych i kosmicznych, np. europejskiej rakiety Ariane 5, czy silników odrzutowych CFM 56, używanych przede wszystkim w Airbusach i Boeingach. Jesteśmy również liderem w dziedzinie łożysk do przekładni do śmigłowców.

INDUSTRY – Rynek przemysłowy

NTN-SNR współpracuje z liderami z branży przemysłowej. Jesteśmy współudziałowcami rekordu prędkości najszybszego pociągu świata na kołach (574,8 km/h), bierzemy aktywny udział w rozwoju rynków energii słonecznej i wiatrowej. Rolnictwo, przekładnie, roboty publiczne, maszyny i narzędzia, przemysł tekstylny, hutnictwo, przemysł rolno-spożywczy, produkcja papieru –nasze produkty są wszędzie.

NTN-SNR Polska sp. z o. o.
www.ntn-snr.com

NTN-SNR

Adres:

NTN-SNR Polska sp. z o.o.

Al. Stanów Zjednoczonych 61A

04-028 Warszawa

Telefon:

+48 22 516 20 60

Fax:

+48 22 516 20 62

E-mail:

biuro.warszawa@ntn-snr.fr

www:

http://www.youtube.com/ntnsnr

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116