Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o.

BTC jest międzynarodową firmą konsultingową sektora IT z oddziałami w Polsce, Niemczech, Francji, Szwajcarii, Rumunii, Turcji, Chinach i Japonii. BTC oferuje produkty i kompleksowe usługi doradcze z zakresu konsultingu, integracji i zarządzania systemami. Już od 20 lat na polskim rynku osiąga sukcesy w realizowanych projektach i konsultingu IT dzięki głębokiej znajomości branż, szczegółowej wiedzy z zakresu IT oraz jakości realizowanych prac. Zespoły BTC projektują oraz wdrażają rozwiązania systemowe, dopasowane do potrzeb klientów oraz wymagań rynku, na którym działają. BTC specjalizuje się w rozwiązaniach i usługach, takich jak:

 • SCADA - System Zarządzania Sieciami BTC PRINS®;
 • TELEMECHANIKA - sterowniki polowe, sygnalizacja centralna, smart RTU, koncentratory, konwertery: IEC60870-5-104, IEC61850, DNP 3.0, IEC62056-21, MODBUS itp.;
 • OMS - prace planowe, awarie, reklamacje, współczynniki niezawodności dostaw;
 • OZE - dedykowane systemy oraz urządzenia w zakresie sterowania i zarządzania odnawialnymi źródłami energii: VPP, Regulator Farm, GPO;
 • INTEGRACJA SYSTEMÓW - szyny danych, bazy danych, protokoły komunikacyjne;
 • ŚCIANY GRAFICZNE - wizualizacja wielkoformatowa, kontrolery, tablice synoptyczne;
 • SAP IS-U - system dla przedsiębiorstw energetycznych;
 • SMART GRID - inteligentne systemy i urządzenia dla energetyki;
 • APLIKACJE MOBILNE - odczyt i wymiana liczników, zarządzanie brygadami;
 • ASSET MANAGEMENT - zarządzanie majątkiem w przedsiębiorstwie, obsługa wszystkich procesów utrzymania ruchu i prac serwisowych;
 • USŁUGI DORADCZE konsulting w zakresie analizy procesów, projektowania i wdrażania systemów.

BTC projektuje i wdraża systemy IT dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Stosuje sprawdzone, wysoko wydajne produkty oraz rozwija nowe oprogramowanie, które przez parametryzację można z łatwością zoptymalizować pod kątem konkretnych wymagań. Dzięki integracji systemów i technologii redukuje złożoność środowisk IT, by tworzyć aplikacje przyjazne dla użytkowników.

Firma BTC kompleksowo wspiera zarządzanie środowiskiem IT. W ramach konsultingu doradza w wyborze najlepszych rozwiązań, nastawionych na optymalizację procesów biznesowych. Wykonuje pełne integracje systemów IT, biorąc pod uwagę zarówno standardowe, jak i specyficzne potrzeby każdej firmy. Zapewnia obsługę podwykonawczą i serwisową. Całościowo zarządza systemami IT, aby klienci mogli skoncentrować się na tym, co ważne w ich działalności.

W ofercie BTC znajdują się następujące rozwiązania IT:

BTC MAINTENANCE MANAGEMENT - zarządzanie majątkiem w przedsiębiorstwie. Obsługa wszystkich procesów utrzymania ruchu i prac serwisowych.

BTC IMAM® - mobilne rozwiązanie IT dla przedsiębiorstw wspomagające procesy utrzymania ruchu, infrastruktury oraz obsługi serwisowej klienta w systemie SAP.

BTC PRINS® - zintegrowany system czasu rzeczywistego (SCADA/DMS) do nadzorowania procesów rozproszonych i scentralizowanych oraz sterowania nimi. Wyposażony w inteligentne funkcje wspomagania pracy z siecią, z możliwością dostosowania do jej indywidualnych wymogów.

TELEMECHANIKA SAE-IT - linia nowatorskich systemów automatyki i telemetrii – stworzona z myślą o zastosowaniu w energetyce, przemyśle i innych branżach. Zaawansowane technologicznie rozwiązania automatyzują procesy technologiczne, a także ułatwiają precyzyjne sterowanie i monitorowanie ich przebiegu.

TELEMECHANIKA MAUELL - BTC we współpracy z firmą Mauell oferuje nowoczesne urządzenia telemechaniki oraz systemy sygnalizacyjne. Systemy zdalnego sterowania, monitorowania i sygnalizacji to kompatybilne, intuicyjne w obsłudze i bogate w unikalne funkcje rozwiązania.

BTC SEMS - innowacyjny system klasy OMS (Outage Management System), stworzony z myślą o poprawie funkcjonowania sektora energetycznego. Narzędzie kompleksowo wspiera operatorów i dystrybutorów energii – pozwala na rejestrowanie szczegółowych informacji o wszelkiego typu wyłączeniach odbiorców w sieciach elektroenergetycznych.

BTC Virtual Power Plant - wirtualna elektrownia łączy ze sobą uczestników odpowiedzialnych za sprzedaż bezpośrednią, sprzedaż rezerwy mocy oraz za inteligentne zarządzanie odbiorami. W BTC opracowano bezawaryjny, modułowy system złożony z elastycznych komponentów, które można dopasowywać indywidualnie do potrzeb wielu generacji rozproszonych łącząc je w jedną wirtualną elektrownię.

BTC GRID Agent - innowacyjne narzędzie przeznaczone do sterowania mocą czynną i bierną w heterogenicznych punktach wytwarzania energii elektrycznej. Zaawansowany, system sterowania ułatwia zarządzanie każdą farmą wiatrową lub wiatrowo-solarną. System BTC GRID Agent tworzy nową jakość dla sektora energetyki i OZE.

BTC Meter App - innowacyjna aplikacja pozwalająca przedsiębiorstwom energetycznym zastąpić tradycyjne listy odczytów lub urządzenia PDA nowoczesnymi smartfonami albo tabletami.

BTC Meter Replacement App - aplikacja kompleksowo wspierająca proces wymiany licznika energii elektrycznej, gazu i wody.

BTC AMM - innowacyjna platforma do gromadzenia danych pomiarowych, ich przetwarzania i transmisji. Współpracuje z inteligentnymi systemami pomiarowymi. Zaawansowana struktura umożliwia opracowywanie dużych ilości danych w bardzo krótkim czasie, a modułowa budowa pozwala z łatwością dopasować system do indywidualnych potrzeb.

WYPOSAŻENIE DYSPOZYTORNI - zaprojektowane przez BTC kompleksowe systemy wizualizacji wielkoformatowej i sterowania obrazem to rozwiązania, które sprostają nawet największym oczekiwaniom. W pełni konfigurowalne, wyposażone w zaawansowany, lecz prosty w obsłudze system.

BTC ITMS - aplikacja, dzięki której monitorowane danych z dowolnych zasobów i urządzeń jest banalnie proste. Zapewnia pełną kontrolę nad zgromadzonymi danymi i maksymalnie ułatwia ich dalsze przetwarzanie.

BTC Transport Management Tool - zaawansowane i łatwe w obsłudze narzędzie IT, które wspomaga efektywne zarządzanie procesem wprowadzania zmian i administrowanie transportami w systemach SAP®.

BTC JPK - rozwiązanie do automatycznego generowania Jednolitych Plików Kontrolnych w systemie SAP.

BTC VAT-7 Tool for SAP® - narzędzie do automatycznego generowania deklaracji VAT-7, przeznaczone dla działów księgowości firm wykorzystujących w swoich strukturach system SAP®.

Integracja systemów - BTC wykonuje kompleksowe integracje systemów IT. Wdraża od podstaw nowe systemy oraz modyfikuje i konsoliduje istniejące, aby korzystały one ze wspólnych zasobów, bazodanowych jak i sprzętowych, a dzięki temu usprawniały działanie firmy.

Zarządzanie systemami - BTC zarządza systemami IT swoich klientów, aby mogli oni skoncentrować się na tym, co najważniejsze w prowadzeniu biznesu. To BTC dba o utrzymanie infrastruktury teleinformatycznej oraz zapewnienie wysokiej dostępności, jak również pewności danych.

Konsulting - BTC doradza w zakresie usprawnienia procesów biznesowych – analizuje ich specyfikę oraz dopasowuje, projektuje i wdraża rozwiązania stworzone na miarę potrzeb. Nadrzędnym celem jest optymalizacja procesów, przekładająca się na realne korzyści dla firmy.

Obsługa serwisowa - w przypadku wszystkich produktów i usług oferowanych przez BTC firma gwarantuje fachową pomoc wykwalifikowanej kadry serwisantów.

Szkolenia –  BTC prowadzi szkolenia i konsultacje teleinformatyczne dla użytkowników oraz administratorów systemów BTC. Zajęcia w różnej formie firma realizuje zarówno w firmie klienta, jak i w biurach BTC.

Indywidualne rozwiązania informatyczne - BTC stawia na sprawdzone, nowoczesne i niezawodne rozwiązania informatyczne. Skrupulatnie dopasowuje systemy IT do potrzeb firmy klienta, by zapewnić jej rozwój, a zarazem długoterminową optymalizację czasu pracy i kosztów.

BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o.

Adres:

BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o.

ul. Małe Garbary 9

61-756 Poznań

Branża:

Rozwiązania IT

Telefon:

(61) 856-09-70

E-mail:

biuro-poz@btc-ag.com

www:

https://www.btc-ag.pl/

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116