Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

AMARGO

Producent zbiorników magazynowych i procesowych z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego. Produkty są poddawane najwyższej jakości obróbce, dzięki czemu powstają bezawaryjne i niezawodne zbiorniki na substancje skrajnie niebezpieczne. Przechowywanie kwasów, ługów i innych chemikaliów musi odbywać się w sposób całkowicie kontrolowany, dlatego AMARGO® daje gwarancję na swoje produkty.

Wieloletnia praktyka, którą posiada AMARGO® w spawaniu zbiorników, a także intuicja poparta najnowszą wiedzą technologiczną, umożliwiają firmie świadczenie usług serwisowych, naprawczych i pomocy w utrzymaniu ruchu. Pracownicy to fachowcy z doświadczeniem, jednocześnie stale podnoszący swoje kwalifikacje. AMARGO® posiada szybki czas reakcji i mobilny sprzęt, dzięki którym wspiera przedsiębiorstwa w całej Polsce.

W AMARGO® każdy produkt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb, czyli „szyty na miarę”. Wszystkie szczegóły są opracowywane dla konkretnego użytkownika na podstawie jego wytycznych i wizji lokalnej. Firma posiada własny nowoczesny, świetnie wyposażony park maszynowy, co umożliwia jej budowę nietypowych instalacji, zbiorników o niestandardowych wymiarach lub kształtach.

AMARGO® oferuje kompleksową realizację – od etapu projektowania po uruchomienie instalacji. Wyposaża zbiorniki w elementy i oprzyrządowanie – mieszadła, armaturę, króćce, kształtki i inne. Pomaga także w załatwianiu spraw urzędowych i prowadzi pełną dokumentację.

Wysoką jakość usług AMARGO® potwierdza Urząd Dozoru Technicznego.

AMARGO

Adres:

AMARGO®

ul. Jaśminowa 16

05-850 Ożarów Mazowiecki, Koprki

Branża:

zbiorniki magazynowe i procesowe z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego

Telefon:

+48 22 758 88 27

E-mail:

biuro@amargo.pl

www:

https://www.amargo.pl/

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116