Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

ELMODIS Sp. z o. o.

ELMODIS oferuje kompletne środowisko (sprzęt i oprogramowanie) pozwalające na monitoring, wsparcie diagnostyki i predykcję stanu maszyny oraz w efekcie na optymalizację sposobu użytkowania, dzięki opatentowanej technologii opartej na analizie pomiarów elektrycznych maszyny.

JAK TO DZIAŁA?

Bieżąca diagnostyka prowadzona jest za pomocą specjalnych algorytmów w technologii ADEC, zapewniających szybkie wykrycie potencjalnego zagrożenia w pracy maszyny. System składa się z niezależnych, autonomicznych modułów służących do monitorowania i diagnostyki maszyn napędzanych silnikami elektrycznymi. W odróżnieniu od rozwiązań konkurencyjnych, ELMODIS bazuje nie tylko na pomiarach drgań, ale również na pomiarach napięć i prądów zasilających monitorowaną maszynę. Pomiary wykonywane z odpowiednio dużą szybkością stanowią bazę do wyznaczania ponad 100 kluczowych parametrów opisujących stan maszyny.

ONLINE

Pozyskane dane po wstępnej analizie, zostają wysłane do chmury obliczeniowej, w której dzięki zaawansowanym algorytmom, zostają opracowane konkretne informacje, odpowiadające na rzeczywiste problemy użytkowników.  Zintegrowane środowisko raportowe umożliwia tworzenie własnych, spersonalizowanych raportów i analiz na podstawie zgromadzonych danych. Podgląd pracy monitorowanych maszyn jest możliwy online za pośrednictwem przeglądarki internetowej, zarówno na monitorze komputera jak i  na urządzeniach mobilnych.

ELMODIS Sp. z o. o.

Adres:

ELMODIS Sp. z o. o.

ul. Jana Dekerta 24

30-703 Kraków

Branża:

IT, oprogramowanie

Telefon:

531-507-668

E-mail:

elmodis@elmodis.com

www:

http://elmodis.com/pl/

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116