Katalog firm
ZMIEŃ KATEGORIĘ:

Thirard Polska Sp. z o.o.

THIRARD jest niezależną firmą rodzinną. Została założona przez Ferdynanda Thirarda w 1920 roku w Fressenneville w departamencie Somme we Francji, w samym sercu regionu przemysłowego Vimeu.

Ciągły rozwój firmy, który spowodował rozwój działalności i pozytywne rezultaty, jest możliwy dzięki systemowi, który skupia się przede wszystkim na :
– Pracach badawczo-rozwojowych (R&D)
– Selektywnej i dobrze zorganizowanej wymianie środków produkcji
– Produkcji odpowiadającej normom jakości A2P i ISO 9001(V2000), CE i NF
– Ciągłych testach i stosowaniu najnowszych typów opakowań
– Nowoczesnym marketingu i wyspecializowanym zespole handlowców
Firmie Thirard zaufało 11 600 klientów, których sektorami działalności są :
– Przemysł
– Budownictwo
– Sklepy DIY
– Eksport
 

THIRARD proponuje rozwiązania szczególnie odpowiadające potrzebom przemysłu. Wykorzystujemy całe swoje doświadczenie dla działań w celu polepszenia bezpieczeństwa. Od wyboru systemu zamykania po bezpieczeństwo pracowników w miejscu wykonywania prac, Thirard stara się odpowiadać Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

THIRARD oferuje:

Dostawy przemysłowe kłódek i wkładek bebenkowych o wysokim stopniu zabezpieczenia, które możemy wykonać w systemie Master Key. Artykuły gamy Lock-Out : Kłódki i linki gamy lock-out, blokady klamrowe, zabezpieczenia zaworów gazowych, blokady zaworów kulowych z pokrętłem i zaworów motylkowych, blokady wyłączników elektrycznych, ich zamknięcia, zabezpieczenia na gniazdka, wtyczki, blokady przycisków awaryjnych, torby na piloty do suwnic, skrzynki na klucze, wieszaki na kłodki lock-out, szafki do przechowywania, torby transportowe … Etykiety samoprzylepne lub z polipropylenu z ostrzeżeniem o założonej blokadzie. Możliwość budowania systemów Master Key i ujednoliceń na kłódkach produkowanych w naszej fabryce. Znakowanie laserowe kodu kłódki, tekstu lub indywidualnego logo klienta.

Proponujemy również kompletną gamę systemowych zamków sekwencyjnych, gwarantujących wykonywanie operacji dostępu w porządku logicznym, uwalniając klucze lub pozostawiając je uwięzione, wymuszając na osobie wykonującej prace w obrębie strefy zagrożenia podejmowanie czynności w porządanej kolejności zachowując pełne bezpieczeństwo.
Zamki te przeznaczone do aparatury rozdziału energii elektrycznej wysokiego, średniego i niskiego napięcia odpowiadają standardom używanym przez większość producentów.
- Specyfikacji EDF HN 64-S-41
- Normom średniego napięcia CEI 298
- Normom wysokiego napięcia CEI 694 § 5.1 lub CEI 56
- Normie NFC 13-1000 z listopada 2000
 

Thirard Polska Sp. z o.o.

Adres:

Thirard Polska Sp. z o.o.

Ul. Słoneczna 2

05-270 Marki

Branża:

Bezpieczeństwo

Telefon:

+48 22 871 14 13

Fax:

+48 22 871 14 19

E-mail:

biuro@thirardpolska.pl

www:

http://www.thirardpolska.pl

Zobacz kolejną firmę
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116