konferencje szkolenia
Więcej konferencji i szkoleń

I edycja Konferencji Produkcja Lean

"Dzięki ludziom, przez procesy, aż po system"

  • Czy planowanie produkcji sprawia Ci trudność? Tydzień w tydzień spędzasz taką samą ilość czasu na ręcznym układaniu planu, który i tak się zmienia? Poznaj automatyczne metody wspierania planowania produkcji w MS Excel - podstawowym narzędziu każdej firmy.
  • Czy wdrożenie poszczególnych narzędzi Lean (5S, SMED, TPM...) gwarantuje sukces? Jak strategicznie podejść do wdrożenia Lean? Praktyczne porady z przeprowadzonych wdrożeń. Szanse i zagrożenia.
  • Czy małe i średnie firmy mogą być "4.0"? Jaką pracę należy wykonać u podstaw, aby wdrożenie było możliwe? Czy nas na to stać? Sposoby na mądre podejście do automatyzacji i robotyzacji elastycznej produkcji.

To tylko nieliczne z tematów, które będą poruszane w trakcie wydarzenia organizowanego przez firmę wdrażającą filozofię szczupłego zarządzania - Lean Action Plan.

Konferencja przeznaczona jest przede wszystkim dla właścicieli oraz kadry zarządzającej przedsiębiorstw produkcyjnych. Poprzez spotkanie chcemy propagować kulturę Lean Management wśród przedsiębiorców. Zostanie to osiągnięte dzięki wystąpieniom praktyków, którzy przybliżą narzędzia i metody z perspektywy osób na co dzień odpowiedzialnych za ich wdrażanie oraz zafascynowanych tematyką „szczupłej produkcji”. 

Wydarzenie odbędzie się 27 września br. w auli Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Link do zapisów: https://ProdukcjaLean.pl/ 

Konferencja jest bezpłatna!

Kategorie: Zarządzanie, HR i szkolenia

pozostałe konferencje i szkolenia
Partnerzy
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116