konferencje szkolenia
Więcej konferencji i szkoleń

8. Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO

Już po raz 8. odbędą się Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO, które w tym roku będzie można odwiedzić w dniach 11-12 października w Krakowie.

Materiały kompozytowe znajdują zastosowanie niemal w każdej dziedzinie życia: budownictwie, motoryzacji, przemyśle lotniczym, kolejowym, sportowym, spożywczym, a nawet w medycynie. Posiadają olbrzymi potencjał rozwoju o czym świadczy stale rosnąca liczba Wystawców z Polski i zagranicy na Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®.

Nowością 8. edycji będzie strefa Active Zone, na której prezentowany będzie sprzęt sportowy, do produkcji którego użyto materiałów kompozytowych oraz innowacyjnych technologii.

Wystawa będzie okazją do poznania nowoczesnych materiałów – od żywic i włókien poprzez żelkoty i wypełniacze, kończąc na półproduktach i produktach kompozytowych oraz maszynach do ich obróbki. Wszystko po to, by pokazać jak szerokie zastosowanie mają kompozyty nazywane materiałami przyszłości.

Aby móc uczestniczyć w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się on-line na stronie: www.kompozyty.krakow.pl, aby odebrać bezpłatny bilet wstępu.

Zespół Organizacyjny KOMPOZYT-EXPO®

Tel.: + 48 12 651 90 38

e-mail: kompozyty@targi.krakow.pl

Kategorie: Automatyka i mechanika, Logistyka produkcji

pozostałe konferencje i szkolenia
Partnerzy
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116