konferencje szkolenia
Więcej konferencji i szkoleń

I Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND

W dniach 28–30 listopada w EXPO Kraków odbędzie się pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND.

Targi FASTENER POLAND to pierwsze międzynarodowe targi elementów złącznych, organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej! Do współpracy organizatorzy zaprosili firmy mające w swojej ofercie m.in. mocowania przemysłowe czy łączniki do elementów drewnianych, metalowych oraz kompozytowych. Produkty te są niezwykle popularne i chętnie wykorzystywane m.in. w branżach automotive, meblowej, wyposażenia wnętrz czy budowlanej. W targach wezmą udział zarówno producenci, jak i dystrybutorzy, którzy swoją działalność biznesową związali z elementami złącznymi.

Oprócz możliwości nawiązania nowych kontaktów, zdobycia kontraktów czy wymiany doświadczeń uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w seminariach prowadzonych przez największe autorytety w branży, dzięki którym poszerzą swoją wiedzę, poznają nowinki technologiczne i innowacje.

Na pięć miesięcy przed inauguracją wystawy udział w targach potwierdziło ponad 50 firm z Polski, Czech, Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Tajwanu i Chin. Targi FASTENER POLAND odbędą się równocześnie z Targami EUROTOOL®/BLACH-TECH EXPO oraz największą w Polsce giełdą usług przemysłowych.

Więcej informacji na www.fastenerpoland.pl.

Kategorie: Automatyka i mechanika, Hydraulika i pneumatyka, Logistyka produkcji

pozostałe konferencje i szkolenia
Partnerzy
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116