konferencje szkolenia
Więcej konferencji i szkoleń

2. Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle

Efektywność energetyczna jest jednym z najbardziej opłacalnych sposobów zwiększenia bezpieczeństwa dostaw energii oraz ograniczenia emisji gazów cieplarnianych i innych zanieczyszczeń.

Można przyjąć, że największym źródłem energii jest… właśnie efektywność energetyczna. Mniejsza energochłonność przekłada się wprost na rozwój gospodarki, a także na lepszy stan środowiska naturalnego. Najczystsza energia to bowiem ta, której w ogóle nie trzeba wytwarzać i używać. Według ekspertów efektywność energetyczna staje się powoli najtańszym, najlepszym i najczystszym źródłem energii na świecie. Dlatego świadome użytkowanie energii to obecnie kluczowy problem każdego zakładu przemysłowego. Wychodząc naprzeciw ogromnym oczekiwaniom tego sektora, proponujemy udział w Targach Efektywności Energetycznej, które odbędą się 11–12 października br.

Targi dedykowane są m.in. takim zagadnieniom, jak wysokosprawna produkcja energii cieplnej i elektrycznej w skojarzeniu, produkcja i możliwości wykorzystania paliw alternatywnych, systemy monitorowania i rozliczania dystrybucji energii, audyt energetyczny i efektywności energetycznej w zakładach przemysłowych, systemy zarządzania zużyciem energii w przedsiębiorstwie oraz energooszczędne procesy produkcji urządzeń i maszyn.

Już teraz organizatorzy zapowiadają bogaty program merytoryczny, m.in. III Konferencję Naukowo-Techniczną HEAT not LOST, warsztaty poświęcone białym certyfikatom oraz prezentację specjalnego autobusu energetycznego.

Więcej informacji na: www.efe.krakow.pl.

Kategorie: Energetyka i ochrona środowiska

pozostałe konferencje i szkolenia
Partnerzy
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116