konferencje szkolenia
Więcej konferencji i szkoleń

3. Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION

Najnowsze światowe trendy związane z izolacjami przemysłowymi, wymiana kontaktów i doświadczeń, wielkie święto branży. Mowa o 3. Międzynarodowych Targach Izolacji Przemysłowych 4INSULATION, które odbędą się 11-12 października w EXPO Kraków.

To wydarzenie dedykowane jest dla specjalistów z branży izolacji przemysłowych, firm przemysłu energetycznego, chemicznego i petrochemicznego, spożywczego, dystrybutorów, konstruktorów, monterów, konserwatorów instalacji, osób kształcących się w zawodzie oraz branży, które poszukują oszczędności. Po raz trzeci w Polsce na taką skalę zostanie zaprezentowana bogata oferta firm z szeroko pojętego sektora izolacji. Będzie to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z nowymi technologiami i produktami, wymiany informacji związanych z wykonawstwem izolacji na najwyższym poziomie oraz pozyskania nowych klientów.

Doskonałym uzupełnieniem Targów będą 7. Mistrzostwa Polski Monterów Izolacji Przemysłowych organizowane przez PSWIP (Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Izolacji Przemysłowych). Zwycięska ekipa będzie reprezentować nasz kraj na Międzynarodowych Mistrzostwach FESI w Kolonii, które odbędą się podczas Targów IEX 16–17 maja 2018 r.

W tym samym czasie odbędą się również 2.Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE oraz 8. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®. Organizatorzy już teraz gwarantują ciekawy program towarzyszący.

Więcej informacji na: www.4insulation.eu.

Kategorie: Energetyka i ochrona środowiska, Logistyka produkcji

pozostałe konferencje i szkolenia
Partnerzy
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116