Aktualny numer

Służby Utrzymania Ruchu 3/2017

Rekordowa edycja Kongresu PolMaintenance

XII Ogólnopolski Kongres Służb Utrzymania Ruchu PolMaintenanace już za nami. W dniach 17-18 maja spotkaliśmy się z Państwem w Jachrance, aby po raz kolejny wymienić się doświadczeniami zbieranymi w ostatnim roku. Mile zaskoczyły nas wszystkie osiągnięte rekordy: 17 godzin wykładów, 22 prelekcje, 32 partnerów, ponad 250 uczestników oraz blisko 1000 wysłanych zaproszeń w aplikacji networkingowej. Bardzo cieszymy się, że aplikacja, którą przygotowaliśmy dla Państwa cieszyła się taką popularnością i spotkała się z tak dobrymi opiniami w trakcie Kongresu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom, partnerom oraz wystawcom za tę wyjątkową frekwencję oraz dwa dni niezwykłej atmosfery podczas Kongresu. Jesteście dla nas niesamowitą inspiracją i to właśnie dzięki Wam pragniemy sięgać po więcej, a co za tym idzie, dać więcej Wam! Taką okazją będzie zapewne jesienne, w tym roku już szóste, Ogólnopolskie Szkolenie Służb Utrzymania Ruchu, które odbędzie się w dniach 24-25 października w Hotelu Poznańskim w Luboniu. Szczegóły na temat tego wydarzenia przedstawimy Państwu wkrótce.

Zachęcam Państwa do przeczytania relacji z Kongresu PolMaintenace, gdzie znajdą Państwo nie tylko zdjęcia z wydarzenia, ale także jego recenzje. Na uwagę w tym numerze czasopisma zdecydowanie zasługuje również raport na temat branży olejowo-smarowniczej, w którym przyglądamy się sytuacji tego rynku i analizujemy wpływ innych państw na jego rozwój w Polsce. W tym wydaniu sprawdzamy także jakie znaczenie dla działów utrzymania ruchu i produkcji mają Ukraińcy oraz jakie są wady i zalety ich zatrudniania. W dodatku specjalnym przeglądamy także mobilne rozwiązania dla UR.

Życzę udanej lektury,
Anna Zięba
Redaktor prowadząca
„Służby Utrzymania Ruchu”

Kategorie: Automatyka i mechanika, Bezpieczeństwo i higiena, Diagnostyka i media, Energetyka i ochrona środowiska, Hydraulika i pneumatyka, IT i ICT, Logistyka produkcji, Oleje i środki smarne, Robotyka i sterowanie, Zarządzanie, HR i szkolenia

najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Press Logo FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116