Aktualny numer

Służby Utrzymania Ruchu 3/2018

Udane spotkanie branży UR

Kolejna edycja Ogólnopolskiego Kongresu Służb Utrzymania Ruchu PolMaintenance przeszła do historii. Kilka intensywnych miesięcy przygotowań zaowocowało dwoma dniami wypełnionymi merytorycznymi prelekcjami, a także wieloma udanymi spotkaniami i rozmowami. W dniach 16–17 maja mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem ponownie w hotelu Windsor w Jachrance pod Warszawą. Po raz kolejny branża utrzymania ruchu mogła w trakcie Kongresu korzystać z dedykowanej aplikacji mobilnej, która ułatwiała kontakt pomiędzy uczestnikami wydarzenia. Zapraszam do przeczytania podsumowania Kongresu PolMaintenance (s. 86).

Ogromne podziękowania za ten event należą się naszym prelegentom (za świetne i merytoryczne wystąpienia), partnerom (za wsparcie w organizacji tego spotkania), uczestnikom – za jak zwykle niezawodną frekwencję, zaangażowanie i wiele miłych słów na temat Kongresu. Dla nas, organizatorów, była to ogromna przyjemność spotkać się z Państwem kolejny raz!

Już dzisiaj zapraszam Państwa na jesienne Ogólnopolskie Szkolenie Służb Utrzymania Ruchu, które w tym roku ponownie organizujemy w Hotelu Poznańskim w Luboniu pod Poznaniem. Zarezerwujcie na to wydarzenie 16–17 października br. w swoich kalendarzach – naprawdę warto!

Zachęcam Państwa do lektury tematu numeru – przyglądamy się z bliska kwestiom bezpieczeństwa na produkcji. Raport poświęciliśmy utrzymaniu czystości w zakładzie i podpowiadamy, jakie są sposoby na skuteczne zachowanie porządku. Dodatek specjalny to rozwiązania IT w pigułce – dowiecie się, czym jest Inteligent Maintenance!

Z pozdrowieniami,

Anna Zięba

Redaktor prowadząca

„Służby Utrzymania Ruchu”

Kategorie: Automatyka i mechanika, Bezpieczeństwo i higiena, Diagnostyka i media, Energetyka i ochrona środowiska, Hydraulika i pneumatyka, IT i ICT, Logistyka produkcji, Oleje i środki smarne, Robotyka i sterowanie, Zarządzanie, HR i szkolenia

najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116