Aktualny numer

Służby Utrzymania Ruchu 5/2017

Uprzemysłowiona jesień

     Jesień to w naszej branży wyjątkowo intensywny czas. Nie tylko ze względu na wzmożoną pracę linii produkcyjnych, przeprowadzenie obowiązkowego audytu energetycznego (o którym przypominamy Państwu od początku br.), rozliczenia podatkowe niezakończonej produkcji czy nawet tradycyjne planowanie przyszłego roku. To także okres największych jesiennych targów branżowych. Krakowskie Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance to dla działów UR jeden z najważniejszych eventów w roku, który daje możliwość zapoznania się z najaktualniejszą ofertą na rynku. „Służby Utrzymania Ruchu” też tam będą!

      W tym wydaniu „Służb Utrzymania Ruchu” czeka na Państwa niespodzianka. Integralną częścią naszego pisma stał się coroczny „Casebook dla przemysłu”. Dzięki temu, w jednym miejscu, znajdą Państwo dwie wartościowe i merytoryczne publikacje. „Casebook dla przemysłu 2017” przygotowany przez naszą redakcję we współpracy z dostawcami produktów i usług dla różnych gałęzi przemysłu to po raz kolejny doskonałe źródło wiedzy, z którego mogą czerpać firmy produkcyjne. Dziękujemy wszystkim firmom za współpracę przy tej edycji publikacji i zachęcamy do ściągnięcia elektronicznej wersji „Casebooka dla przemysłu 2017” ze strony internetowej www.sluzby-ur.pl.

     Już za niecały miesiąc zobaczymy się na VI Ogólnopolskim Szkoleniu Służb Utrzymania Ruchu w Luboniu k. Poznania. W dniach 24-25 października wyjątkowe, praktyczne i w 100% merytoryczne warsztaty w kameralnych grupach poprowadzą dla Państwa wybitni eksperci z branży UR. Wśród nich będą m.in. Tomasz Lizurej, Michał Prasał, Małgorzata Senator czy Arkadiusz Burnos. Nasza redakcja z niecierpliwością czeka na to spotkanie! Zapisy jeszcze trwają na www.szkolenie-sur.pl. Do zobaczenia!

Z pozdrowieniami,

Anna Zięba

Redaktor prowadząca

„Służby Utrzymania Ruchu”

Kategorie: Automatyka i mechanika, Bezpieczeństwo i higiena, Diagnostyka i media, Energetyka i ochrona środowiska, Hydraulika i pneumatyka, IT i ICT, Logistyka produkcji, Oleje i środki smarne, Robotyka i sterowanie, Zarządzanie, HR i szkolenia

najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116