Aktualny numer

Służby Utrzymania Ruchu 2/2018

Silna część większej całości

Wydawnictwo Forum Media Polska świętuje w tym roku swoje 20-lecie. Jesteśmy dumni, że dwumiesięcznik „Służby Utrzymania Ruchu” od ponad 12 lat jest nieodzowną częścią tego przedsięwzięcia wraz ze swoimi publikacjami i organizowanymi wydarzeniami.

Trzymacie Państwo w rękach już 70. wydanie SUR. A w nim jak zwykle tematy ważne, ale też nowości. Zachęcamy do lektury tematu numeru, w którym przyglądamy się najnowszym rozwiązaniom diagnostycznym dla utrzymania ruchu. Zapraszamy też do przeczytania artykułu Kamila Szydło nt. szerokich możliwości wykorzystania technologii druku 3D w przemyśle. Z pewnością odkryjecie tam Państwo innowacyjne rozwiązania odpowiadające na potrzeby swoich zakładów.

Z radością zapraszamy Państwa na XIII edycję Kongresu PolMaintenance, gdzie wśród prelegentów znajdują się przedstawiciele takich firm, jak Amica S.A. czy Hoerbiger Automotive sp. z o.o. W tym roku widzimy się w dniach 16–17 maja ponownie w Hotelu Windsor w Jachrance k. Warszawy. Więcej szczegółów nt. Kongresu przeczytają Państwo na stronie internetowej www.kongres-sur.pl lub w zapowiedzi wydarzenia na str. 97.

Z życzeniami udanej lektury!

Zespół redakcyjny

„Służb Utrzymania Ruchu”

Kategorie: Automatyka i mechanika, Bezpieczeństwo i higiena, Diagnostyka i media, Energetyka i ochrona środowiska, Hydraulika i pneumatyka, IT i ICT, Logistyka produkcji, Oleje i środki smarne, Robotyka i sterowanie, Zarządzanie, HR i szkolenia

najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116