19.02.2014

Akademia Fluke

Nawet najlepsze przyrządy nie wystarczą, by skutecznie i wydajnie pracować. Potrzebna jest wiedza, jak ich używać, jak dobrać narzędzia odpowiednie do konkretnych aplikacji, jakie badania prowadzić, by zapewnić optymalną pracę systemów, za które jesteśmy odpowiedzialni.

Firma Fluke dzieli się z klientami bazą wiedzy obejmującą zarówno materiały eksperckie, jak i doświadczenia użytkowników z całego świata. Materiały dostępne są on-line w postaci filmów edukacyjnych, przewodników, poradników, webinariów i webcastów na stronie www.fluke.pl i na kanale firmy na www.youtube.com/user/FlukeEuropePL/
 
Fluke w Polsce prowadzi cykliczne seminaria i webinaria on line. Ich tematyka wykracza poza zagadnienia czysto produktowe. Obejmuje podstawy teoretyczne pozwalające na dogłębne zrozumienie zagadnień, dobre praktyki i doświadczenia z wdrożeń na całym świecie oraz szczegółowe porady, które pomogą w codziennej pracy. Całość składa się na kompletny przewodnik pozwalający lepiej zrozumieć czekające użytkowników zadania i wykonywać je szybciej i skuteczniej. Tematyka szkoleń i webinariów obejmuje m.in.: zasady pomiarów energii, rozwiązywanie problemów z silnikami i napędami, teoria i ćwiczenia praktyczne przeprowadzania procesu kalibracji, jak skutecznie oszczędzać energię elektryczną, wprowadzenie do termografii.
Do udziału w szkoleniach Fluke zaprasza: techników i inżynierów utrzymania ruchu, elektryków, elektroników, kierowników zakładów, inspektorów ds. energii, wykonawców prac elektrycznych i obiektowych, instalatorów,  inżynierów i techników pomiarowych oraz wszystkich chcących podnieść swoje kwalifikacje. Najbliższe seminarium, „Jak skutecznie oszczędzać energię elektryczną?”,  odbędzie się w Gdyni (27 luty).
Wszystkie seminaria i webinaria prowadzone są przez ekspertów Fluke i tłumaczone są na język polski. Wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie http://www.flukeacademy.shuttlepod.org/pl/events oraz w cyklicznych newsletterach Fluke. 
 

Kategorie: Energetyka i ochrona środowiska, Diagnostyka i media

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116