Szukasz pracy? Jesteś konstruktorem maszyn / linii produkcyjnych? Aplikuj już teraz!

Firma Roboty Przemysłowe z siedzibą w Krakowie, poszukuje konstruktorów do pracy przy nowych projektach.

2019-08-02 09:42:32

KONSTRUKTOR (nr.ref. SR.08.19)
miejsce pracy: Kraków

Firma Roboty Przemysłowe zajmuje się kompleksową integracją stanowisk zrobotyzowanych, robotyzacją linii przemysłowych oraz usprawnieniami rozwiązań zrobotyzowanych, szkoleniami pracowników oraz serwisem robotów.

Produkujemy i wdrażamy kompletne stanowiska zrobotyzowane, które sprawdzają się w seryjnej produkcji ściśle określonych detali, jak i realizacji krótkich, często wręcz prototypowych serii produkcyjnych, wzmacniając przewagę konkurencyjną firm produkcyjnych, zwiększając jakość i wydajność produkcji oraz redukując koszt TKW.

Wieloletnie doświadczenie firmy, wsparcie techniczne, doradztwo, serwis i gwarancja to atuty wyróżniające firmę na rynku automatyki przemysłowej. Wspólnie z naszymi Partnerami wykonaliśmy dotychczas ponad 2.100 wdrożeń.

www.RobotyPrzemyslowe.pl

Obecnie poszukujemy konstruktorów do pracy przy nowych projektach
w naszej siedzibie w Krakowie.

Opis stanowiska:

  • praca w Dziale Konstrukcji i/lub R&D w firmie produkcyjno-handlowej,
  • konstruowanie mechaniki do maszyn, zrobotyzowanych stanowisk, oprzyrządowania stanowisk przemysłowych linii produkcyjnych,
  • sporządzanie dokumentacji 3D/2D,
  • sporządzanie rysunków wykonawczych,
  • wsparcie przy zamówieniach/zleceniach i kontrola wykonania zaprojektowanych komponentów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • min 10 lat doświadczenia na stanowisku konstruktora maszyn i/lub linii produkcyjnych,
  • wykształcenia technicznego (preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn, Materiałoznawstwo lub pokrewne),
  • bardzo dobrej znajomości oprogramowania Inventor Autocad w zakresie projektowania konstrukcji, elementów maszyn i/lub linii produkcyjnych,
  • czynnego prawa jazdy kategorii B,
  • gotowości do podjęcia pracy na terenie Krakowa i okazjonalnych wyjazdów służbowych (Polska, EU i kraje spoza EU)

Mile widziane:

  • doświadczenie w budowie stanowisk zrobotyzowanych,
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną pracę z dokumentacja techniczną,
  • chęć  ciągłego doskonalenia.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej w najbardziej ekskluzywnym segmencie automatyki przemysłowej i robotyki, zapewniającej nieustanne wyzwania i obcowanie z najnowocześniejszymi światowymi technologiami,
  • możliwość awansu na stanowisko: zastępca kierownika Działu Konstrukcji lub zastępca kierownika Działu R&D
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań,
  • możliwość realizacji projektów dla najbardziej innowacyjnych firm na świecie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub „Biznes to biznes, system premiowania,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

Aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacja@robotyprzemyslowe.pl ,
podając w tytule maila stanowisko i numer referencyjny SR.08.19.  Aplikacje bez numeru referencyjnego nie będą rozpatrywane.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i w zakresie  niezbędnym w procesie  rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie  swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

• Zastrzegamy  sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami

partnerzy
  • IGUS
  • VIMS
  • Albeco
  • Karcher
  • Elmodis
  • Sternet
  • CC JENSEN
  • Ingersoll Rand
  • Cantoni
  • Rittal
  • Pilz
  • Hormann
  • Amargo
  • SEW Eurodrive
  • SSI Schaefer
  • Nowimex
  • Elokon
  • EURO Pro Group
  • Lean Action Plan
  • Queris
  • EMTSystems
  • ZETO
  • Lotos Oil
  • Efaflex
  • HI VIB
  • Ecol
  • BTC AG
  • HF Inverter
  • Expo Silesia
  • Hansford Sesnsors
  • Colt International
  • Elesa Ganter
  • FESTO
  • ISL
  • Protekt
  • Cold Jet
  • Habasit
  • TEST Systemy Uszczelniajace
  • AS Instrument
  • TQM Soft
  • ABUS
  • Pruftechnik Wibrem
  • Heico
  • Orlen Oil
  • NSK
  • Apator
  • GT85
  • Conrad
  • Cert Partner
  • BalticBerg
  • Exxon Mobil
  • Flir
  • Finder
  • Tubes
  • Berendsen
  • NTN SNR
  • Tsubaki
  • Lobo Solutions
  • MADevice
  • Optibelt
  • Tribotec
  • Parker Hanifin
  • Schmersal
  • Staubli