02.10.2018

Firma Emerson ogłasza zakup Aventics

Firma Emerson, ogłosiła zakup Aventics, jednego z wiodących na świecie producentów inteligentnych technologii pneumatycznych, które napędzają maszyny i wykorzystywane są w zastosowaniach zawiązanych z automatyką przemysłową. Zakup Aventics znacząco zwiększy zasięg firmy Emerson na rosnącym rynku sterowania przepływem mediów wartym obecnie 13 miliardów USD, a tym samym pozwoli ugruntować obecność technologii automatyzacji firmy Emerson w Europie. Zakup Aventics zwiększa możliwości firmy Emerson oraz rozwiązania na dyskretnych i hybrydowych rynkach automatyki. Zakup ten przyczynia się do powstania jednego z najszerszych portfolio urządzeń pneumatycznych i sterowania przepływem mediów, które łączą detekcję i monitoring, poprawę wydajności, bezpieczeństwa, a także optymalizację zużycia energii.

Posiadająca swoją centralę w niemieckim Laatzen, firma Aventics zatrudnia globalnie ponad 2.100 pracowników oraz posiada pięć zakładów produkcyjnych usytuowanych na całym świecie.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z oryginalnym oświadczeniem o przejęciu firmy Aventics oraz towarzyszącą mu prezentację lub odwiedź stronę emerson.com/en-us/investors.

O firmie Emerson
Emerson (NYSE: EMR) z główną siedzibą w St. Louis, Missouri (USA) jest globalną firmą technologiczną i inżynieryjną dostarczającą innowacyjnych rozwiązań klientom z sektora przemysłowego, komercyjnego i prywatnego. Oddział Emerson Automation Solutions pomaga producentom z sektora procesowego, hybrydowego i dyskretnego maksymalizować wydajność produkcji, chronić personel i środowisko, równocześnie optymalizując zużycie energii i koszty operacyjne. Oddział Emerson Commercial and Residential Solutions pomaga zapewnić jakość życia i warunki zdrowotne, chronić bezpieczeństwo i wysoką jakość żywności, zwiększyć efektywność wykorzystania energii i tworzyć trwałą infrastrukturę. Więcej informacji znajduje się na stronie www.emerson.com/pl-pl/automation-solution.

Kategorie: Automatyka i mechanika, Zarządzanie, HR i szkolenia

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116