26.09.2018

Lokalizatory przewodów AT-6000-EUR od Beha-Amprobe

Seria AT-6000-EUR dostępna będzie w dwóch różnych zestawach.

Seria AT-6000-EUR dostępna będzie w dwóch różnych zestawach (AT-6020-EUR i AT-6030-EUR) łączących odbiornik i mocny nadajnik do lokalizowania przewodów, wyłączników i bezpieczników.

Odbiornik AT-6000-RE wykrywa sygnał w przewodach i kablach za pomocą dwóch metod: aktywnej metody śledzenia (z nadajnikiem) i pasywnej metody śledzenia (bez nadajnika). W trudno dostępnych miejscach czujnik końcówki odbiornika może być używany do śledzenia przewodów w rogach, ciasnych miejscach i skrzynkach elektrycznych.

Nadajnik AT-6000-TE działa na obwodach pozbawionych napięcia, jak i zasilanych, do 600 V AC/DC w środowiskach elektrycznych kategorii I - III i charakteryzuje się trybami: wysokiej mocy sygnału, niskiej mocy sygnału oraz pętli (High Signal Mode, Loop Mode, Low Precision Mode). Funkcja identyfikacji Breaker eliminuje pomyłki związane z fałszywymi alarmami, częstymi w starszego typu urządzeniach lokalizujących przewody.

Wybrane funkcje lokalizatorów AT-6000:

  • Szybkie skanowanie (Quick Scan Wire Tracing ) - szybkie wykrywanie przewodu na większych odległościach
  • Precyzyjne lokalizowanie (Precision Wire Tracing) - precyzyjnie wskazuje przewody lub usterki znajdujące się za ścianami, podłogami lub sufitami
  • Identyfikacja wyłącznika: funkcja automatycznej czułości, która pozwala na szybkie i łatwe lokalizowanie wyłącznika
  • Bezdotykowe wykrywanie napięcia: wykorzystuje pasywne śledzenie bez nadajnika, aby sprawdzić, czy przewód jest zasilany

Najważniejsze cechy produktu:

  • Odbiornik z kolorowym wyświetlaczem TFT
  • Nadajnik z trybem High Signal, trybem Loop i trybem Low Precision
  • Odbiornik z czujnikiem Tip, ułatwiającym m.in. lokalizację przewodów w ciasnych przestrzeniach
  • Nadajnik ze wskaźnikiem trybu transmisji i przyciskiem regulacji głośności
  • Zacisk sygnału CT-400-EUR (w zestawie AT-6030-EUR, opcjonalnie w zestawie AT-6020-EUR), aby poprawić dokładność i wydajność, gdy nie ma dostępu do „gołych przewodów”

Więcej informacji o przyrządach firmy Beha-Amprobe do testowania i pomiarów, wraz z katalogiem do pobrania można znaleźć w witrynie internetowej pod adresem www.beha-amprobe.com

O firmie Beha-Amprobe
Firma Beha-Amprobe oferuje różnorodny sprzęt pomiarowy, który został specjalnie zaprojektowany z myślą o szybszej i łatwiejszej pracy elektryków - wszystko to w atrakcyjnych cenach. Produkty firmy Beha-Amprobe są sprzedawane i obsługiwane przez licznych dystrybutorów oferujących jednocześnie profesjonalne wsparcie serwisowe. Oferta firmy obejmuje multimetry cyfrowe, testery napięcia, mierniki cęgowe, testery instalacji i termometry.

Kategorie: Bezpieczeństwo i higiena

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116