11.07.2018

Control Techniques z silnym wsparciem

Najsilniejszy mężczyzna na świecie wspiera Control Techniques.

Specjalizująca się w napędach o zmiennej prędkości firma Control Techniques nawiązała kontakt z najsilniejszym mężczyzną na świecie w celu rozpoczęcia nowej, odważnej współpracy.

Eddie Hall, noszący oficjalnie tytuł najsilniejszego mężczyzny na świecie, użyczył walijskiej firmie swoich imponujących sił jako oficjalny ambasador marki. Zdobywca wymarzonego tytułu każdego strongmana będzie teraz twarzą firmy Control Techniques i w tej roli będzie pomagał promować jej produkty i możliwości.

Działająca w 44 krajach firma Control Techniques, obecnie z siedzibą w Newtown, z radością przyjęła wiadomość o nawiązaniu współpracy z Eddiem.

- Przeszliśmy ostatnio szereg transformacji - nowi właściciele, nowe produkty na horyzoncie - i chcieliśmy znaleźć symbol, który będzie uosabiał naszą nowo odkrytą pewność siebie. Control Techniques jest, i zawsze będzie, firmą specjalistyczną. Produkujemy napędy i towarzyszące im technologie i mamy w tym zakresie 45-letnie doświadczenie. Idea współpracy z innym brytyjskim specjalistą, który konkurował - i wygrywał - na globalnej scenie bardzo się nam spodobała. Już od 1973 r. nie boimy się podejmować śmiałych decyzji, a współpraca z Eddiem to tylko ostatni z wielu przykładów sytuacji, gdy Control Techniques decyduje się na coś nowego. Nie możemy się już doczekać reakcji odbiorców, gdy zobaczą, co przygotowaliśmy razem z Eddiem - mówił Anthony Pickering, prezes firmy Control Techniques.

W ramach współpracy Eddie będzie pomagał w promowaniu Control Techniques na całym świecie za pomocą serii reklam, wystąpień publicznych i innych projektów.

- Control Techniques to - podobnie jak ja - specjalista w swojej dziedzinie. Firma rozumie, jak ważne jest określenie swoich mocnych stron i ciężka praca, aby osiągnąć wyznaczone sobie cele. To dla mnie wielka radość, że mogę być twarzą historii sukcesu brytyjskiej firmy Control Techniques, i cieszę się, że będę mógł pomóc zespołowi uzyskać pożądany oddźwięk - mówił Eddie.

O firmie Control Techniques
Firma Control Techniques, należąca do grupy Nidec, jest światowym liderem w projektowaniu i wytwarzaniu elektronicznych napędów o zmiennej prędkości przeznaczonych do sterowania silnikami elektrycznymi. Firma została założona w 1973 r. Jej główna siedziba znajduje się w miejscowości Newtown w Walii. Firma posiada wyspecjalizowane zakłady produkcyjne, ośrodki badań i rozwoju oraz centra automatyki w 45 miejscach na całym świecie.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.ControlTechniques.com.

Kategorie: Zarządzanie, HR i szkolenia

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116