10.07.2018

Zaplanuj wizytę na Targach MAINTENANCE

9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji - MAINTENANCE.

9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE, to jedyne w Polsce wydarzenie w pełni poświęcone tematyce produkcji i UR. Na kilka miesięcy przed targami już ponad 150 firm z kraju i zagranicy potwierdziło swój udział w wystawie. Z pewnością lista firm, które zaprezentują swoją ofertę znacznie się powiększy. 200 Wystawców, ponad 100 prezentowanych innowacji, firmy z aż 14 krajów i 3000 branżowych gości - tak najlepiej można opisać zeszłoroczną edycję. A w tym roku będzie jeszcze lepiej! Zapraszamy 10-11 października 2018 r. do EXPO Kraków.

Poza szerokim wachlarzem prezentowanych usług i produktów wyróżniająca się jest także merytoryczna strona Targów MAINTENANCE. Szczególne zainteresowanie w branży wzbudza konferencja „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu”, która już po raz siódmy będzie towarzyszyć targom. Podczas 2 dni wykładów eksperci przybliżą słuchaczom najlepsze praktyki inżynierskie i produkcyjne stosowane w największych zakładach przemysłowych. W roli prelegentów wystąpią znani i cenieni w branży specjaliści. Wiedza przekazywana podczas 2 dni konferencji podzielona zostanie na 4 bloki tematyczne: Efektywność Służb Utrzymania Ruchu, Predykcja w Utrzymaniu Ruchu, Redukcja Kosztów Utrzymania Ruchu i Przemysł 4.0. 

Równolegle do Targów MAINTENANCE odbędą się 10. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SYMAS. Wszystkich zainteresowanych tematyką przemysłową zapraszamy w październiku do Krakowa.

www.mtc.krakow.pl 

Kategorie: Zarządzanie, HR i szkolenia

Zobacz galerię

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116