06.07.2018

Indywidualnie projektowane etykiety dla sektora motoryzacji

Niezawodne etykiety dla sektora motoryzacji.

Niezawodne etykiety dla sektora motoryzacji można dostosować do każdych potrzeb i projektować zgodnie z precyzyjnymi wymaganiami. Etykiety będą przylegać do gładkich, fakturowanych lub zaolejonych powierzchni, zachowując odporność na działanie wysokich temperatur, tarcie, czy też środki chemiczne, a jednocześnie nie tracąc czytelności, co pozwala komunikować kluczowe informacje w całym cyklu eksploatacji komponentu.

Wytrzymałe, indywidualnie projektowane etykiety do części motoryzacyjnych

Nowa technologia druku w pełnej palecie kolorów pozwala firmie Brady oferować druk drobniejszego, a jednocześnie czytelnego tekstu, symboli i znaków specjalnych na szerokiej gamie niezawodnych i w dużym stopniu konfigurowalnych etykiet. Etykiety te są odporne na substancje chemiczne, agresywne ciecze, ekstremalne temperatury i czynniki atmosferyczne oraz zachowują czytelność i przylegają przez cały okres eksploatacji komponentu. Etykiety prezentują się estetycznie, co dodaje dodatkowego waloru marce, zwiększając jednocześnie świadomość kwestii dotyczących jakości. Etykiety firmy Brady z agresywnym klejem świetnie sprawdzają się np. przy identyfikacji akumulatorów, a także do aplikacji na różnego typu powierzchnie – od gładkich, przez chropowate i fakturowane, aż do zaolejonych. Etykiety zabezpieczające i uwierzytelniające mogą z kolei być narzędziem wspierającym producentów w działaniach na rzecz ochrony globalnych łańcuchów dostaw przed ryzykiem podrabiania. Firma Brady oferuje także etykiety do znakowania laserem na potrzeby automatycznej identyfikacji na powierzchniach wrażliwych oraz o niskim kontraście, etykiety niepalne do zastosowań wewnętrznych oraz szeroką gamę etykiet do części motoryzacyjnych do identyfikacji niemal każdego komponentu.

Dostawa wydrukowanych etykiet lub druk częściowo na miejscu

Oferujemy etykiety z dostawą w gotowej postaci, gotowe do aplikacji ręcznej lub przez podajnik etykiet oraz istniejące urządzenia do podnoszenia i pozycjonowania na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych. Etykiety mogą być również zadrukowane częściowo w naszych zakładach, a częściowo w zakładzie produkcyjnym sektora motoryzacji, gdzie dodawać można kody partii, daty produkcji lub inne informacje drukowane na drukarce Brady. W zautomatyzowanej produkcji zadania te może realizować system druku i aplikacji BSP61 lub przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i7100 oraz podajnik etykiet ALF14. Jeżeli w zakładzie stosuje się znakowanie laserem firma Brady oferuje etykiety do znakowania laserem o wysokim kontraście, które zwiększają czytelność identyfikacji lub chronią wrażliwe powierzchnie.

Lepsze możliwości śledzenia części i wyższy poziom zgodności z przepisami Dzięki niezawodnym etykietom do precyzyjnego śledzenia, podającym kluczowe informacje operacyjne i z zakresu BHP, firmy z sektora motoryzacji mogą dodatkowo poprawić swoje możliwości śledzenia komponentów i osiągnąć wyższy poziom zgodności z przepisami BHP i ochrony środowiska.

Dodatkowe informacje na temat wytrzymałych, indywidualnie projektowanych etykiet dla sektora motoryzacji uzyskać można na stronie internetowej Brady.

O firmie Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.

Kategorie: Bezpieczeństwo i higiena

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116