05.07.2018

Duże zamówienie z Korei

Na modułową platformę transportową firmy Interroll.

Firma Interroll ogłosiła, że otrzymała od jednej z koreańskich firm E-Commerce duże zamówienie, wartości kilkudziesięciu milionów CHF, na dostawę modułowej platformy transportowej (MCP) i jego spiralne windy.

Firma Interroll dostarczy i zainstaluje rekordową liczbę modułów przenośnikowych o całkowitej długości 12 km oraz osiem wind spiralnych przeznaczonych dla centrum dystrybucyjnego zlokalizowanego w Korei Południowej. Interroll dokłada wszelkich starań, aby umożliwić klientowi rozpoczęcie działalności w ramach ambitnego harmonogramu poprzez rozbudowę infrastruktury, tak aby mógł poradzić sobie z nadchodzącymi szczytami zamówień podczas koreańskiego festiwalu odbywającego się w połowie jesieni oraz w okresie świątecznym. Zakończenie wszystkich instalacji nastąpi w 2018 roku. Nowe zlecenie jest już kolejnym zadaniem dla Interroll po wcześniejszym przeprojektowaniu jednego z centrów dystrybucyjnych tego samego klienta w 2017 roku.

- Koreański oddział Interroll wykonał świetną robotę w budowaniu niezwykle udanej współpracy przy tym projekcie. Dla tego dużego projektu dostępne będzie pełne wsparcie naszego oddziału Center of Excellence w Chinach. Z niecierpliwością oczekujemy na rozpoczęcie pracy systemu logistyki naszego klienta, opartego na najnowocześniejszych rozwiązaniach z zakresu przepływu materiałów - powiedział dr Ben Xia, wiceprezes i członek grupy zarządzającej działalnością Interroll w Azji.

O firmie Interroll
Grupa Interroll jest jednym z czołowych międzynarodowych dostawców rozwiązań z zakresu transportu materiałów. Firma została założona w 1959 roku i jest notowana na giełdzie SIX Swiss Exchange od 1997 roku. Dostarcza integratorom systemów i producentom przemysłowym szeroką gamę produktów i usług w następujących kategoriach: "Rollers" (rolki przenośnikowe), "Drives" (silniki i napędy przenośników), "Conveyors & Sorters" (przenośniki i sortery) oraz "Pallet & Carton Flow" (systemy magazynowe). Rozwiązania firmy Interroll znajdują zastosowanie w systemach pocztowych, handlu elektronicznym, na lotniskach oraz w przemyśle spożywczym, tekstylnym, motoryzacyjnym i innych. Produkty firmy są użytkowane przez takie marki, jak Amazon, Bosch, Coca-Cola, DHL, Nestlé, Procter & Gamble, Siemens, Walmart i Zalando. Siedziba główna Interroll znajduje się w Szwajcarii. Firma posiada globalną sieć 32 przedsiębiorstw o sumarycznym obrocie 401,5 miliona CHF. W 2016 roku zatrudniała 2000 pracowników.

Kategorie: Zarządzanie, HR i szkolenia

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116