28.06.2018

Kuehne + Nagel wprowadza KN ControlTowerDynamic

Nowe rozwiązanie typu end-to-end dla małych i średnich firm.

Ze względu na zwiększające się zapotrzebowanie wśród małych i średnich firm (SMEs) na usługi transportowe zapewniające efektywność  kosztową, Logistyka Zintegrowana Kuehne + Nagel opracowała  KN ControlTowerDynamic.

KN ControlTowerDynamic pozwoli przedsiębiorstwom SME czerpać korzyści, dzięki mierzalnemu i efektywnemu zarządzaniu łańcuchem dostaw, które cechuje przełomowy model wycen oraz korzystniejsza relacja między szybkością realizacji zlecenia, a jej wartością.

- Małe oraz średniej wielkości firmy są wyjątkowo ważnym klientem dla Kuehne  + Nagel. SMEs stoją przed tymi samymi wyzwaniami, z którymi mierzą się także duże korporacje w ramach zapotrzebowania na w pełni przejrzyste rozwiązania typu end-to-end oraz zharmonizowane raporty i analityki. KN ControlTowerDynamics jest pierwszym rozwiązaniem bezpośrednio skierowanym właśnie do firm SME, a jednocześnie stanowi dopełnienie  naszej globalnej oferty. Kuehne +  Nagel jest aktywnym partnerem w cyfrowej transformacji małych i średnich firm na całym świecie - komntuje Gianfranco Sgro, członek zarządu Kuehne + Nagel International AG, odpowiedzialny za logistykę kontraktową.

O Kuehne + Nagel

Grupa Kuehne + Nagel zatrudnia ponad 76 000 pracowników w ponad 1300 lokalizacjach w 100 krajach, dzięki czemu jest jedną z największych firm logistycznych na świecie. Swoją ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięcza działalności związanej ze spedycją morską, lotniczą, drogową, a także logistyką kontraktową, przy czym wyraźnie skupia się na zapewnieniu zintegrowanych informatycznych rozwiązań logistycznych. Więcej informacji na stronie: www.kuehne-nagel.com.

W Polsce, Kuehne + Nagel działa w 25 lokalizacjach i zatrudnia ponad 1800 pracowników. Więcej informacji na stronie: www.kuehne-nagel.pl.

Kategorie: Logistyka produkcji

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116