21.06.2018

Proaktywne wychwytywanie wycieków

Spod beczek i kontenerów IBC.

Do proaktywnego wychwytywania wycieków spod beczek i kontenerów IBC firma Brady Corporation oferuje lekki i wytrzymały system wielokrotnego użytku Rigid Lock Quickberm, praktyczny w użytkowaniu i rozstawianiu. Jego boki składają się, co umożliwia przejazd wózków widłowych i ułatwia późniejsze wykorzystanie go w innym miejscu.

Wyższy poziom zgodności

Przedsiębiorstwa stosujące Rigid Lock Quickberm osiągają wyższy poziom zgodności z ramową dyrektywą wodną (2000/60/WE). Ta dyrektywa jest częścią krajowych norm i przepisów w zakresie zapobiegania skażeniu wody. Rozwiązanie to jest także zgodne z pkt A.4.7 załącznika 1 do normy ISO 14001 dotyczącym gotowości i reagowania na sytuacje kryzysowe. Ta norma wymaga od przedsiębiorstw posiadania planu kryzysowego kontroli i pochłaniania uwolnionych cieczy.

Wyższy poziom bezpieczeństwa w pracy

Do najczęstszych wypadków w pracy należą poślizgnięcia i upadki. Proaktywnie wychwytując potencjalne wycieki spod beczek i kontenerów IBC można zapobiegać poślizgnięciom i upadkom. Aby zapobiec potknięciom się pracowników o system wychwytywania Rigid Lock Quickberm, wykonany jest on z materiału w kolorze czarnym i żółtym o wysokiej widoczności.

Trwałe rozwiązanie

System Rigid Lock Quickberm jest wykonany z tkaniny powlekanej PCV EG-5 i odznacza się bardzo wysoką wytrzymałością na rozerwanie, tarcie, przebicie oraz jest odporny na agresywne ciecze, takie jak olej, ropa naftowa i większość kwasów. Wzmocniona budowa narożników zapewnia dodatkową ochronę i zapobiega wyciekom. Wytrzymałe pasy z aluminium są w stanie wytrzymać ciężar wózka widłowego i łatwo można je zatrzasnąć w położeniu 180° do przejazdu wózków widłowych lub 90° do zatrzymywania wycieków.

Więcej informacji o tym produkcie znajdziesz na stronie internetowej Brady.

O firmie Brady Corporation
Firma Brady Corporation jest producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań do identyfikacji i ochrony ludzi, produktów oraz miejsc pracy. Produkty marki Brady pomagają klientom zwiększyć bezpieczeństwo, produktywność i wydajność. Należą do nich wysokiej jakości etykiety, oznaczenia, urządzenia zabezpieczające, systemy drukowania oraz oprogramowanie. Założona w 1914 r. firma ma zróżnicowaną bazę klientów z branży elektronicznej, telekomunikacyjnej, produkcyjnej, elektrycznej, budowlanej, edukacyjnej, medycznej, lotniczej i kosmonautycznej oraz wielu innych. Firma Brady ma swoją główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i zatrudnia około 6400 pracowników w różnych oddziałach na całym świecie (stan z 1 sierpnia 2014 r.). Wartość sprzedaży produktów firmy Brady w roku podatkowym 2014 wyniosła ok. 1,23 mld USD. Akcje firmy Brady są w obrocie na giełdzie nowojorskiej pod symbolem BRC. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bradycorp.com.

Kategorie: Bezpieczeństwo i higiena

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116