06.06.2018

Southco prezentuje swoją ofertę na na targach Venditalia 2018

Firma Southco zaprezentuje swoją ofertę na stoisku C57.

Firma Southco zaprezentuje swoją ofertę na stoisku C57 na targach Venditalia Milano 2018 odbywających się w centrum wystawienniczym Fieramilanocity w Mediolanie w dniach od 6 do 9 czerwca 2018.

Jako zaufany dostawca z branży automatów sprzedających, Southco oferuje szeroki asortyment zamków, zatrzasków, zawiasów i produktów do kontroli położenia. Na targach Venditalia, firma skoncentruje się na pokazaniu, w jaki sposób korzystanie z dostępu elektronicznego zamiast tradycyjnych zamków mechanicznych może poprawić funkcjonalność automatów sprzedających.

Southco już od dłuższego czasu wspiera producentów i dostawców we wprowadzaniu innowacji na tym szybko zmieniającym się rynku. Produkty Southco oferują pełną ścieżkę audytu automatów sprzedających, jednocześnie ograniczając niepożądany dostęp i eliminując ich słabe punkty. Jako, że komfort obsługi jest bardzo ważny w tym sektorze rynku, produkty Southco są również cenione za możliwość optymalnego pozycjonowania ekranu i drzwiczek, zwiększającą ergonomię obsługi.

- Southco posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie inżynierii i projektowania dla sektora maszyn samoobsługowych. Nasze rozwiązania pomagają wyróżnić produkty firm oraz zwiększyć ich funkcjonalność i bezpieczeństwo - powiedział Regis Chagny, dyrektor zarządzający z Southco Manufacturing Ltd.

O firmie Southco
Southco jest czołowym i godnym zaufania globalnym źródłem rozwiązań technologii systemów zamknięć oraz urządzeń dostępu, włączając szeroki wybór zasuw, zamków, łączników blokujących i szybkich zatrzasków, zawiasów, uchwytów, rozwiązań elektronicznego dostępu i innych akcesoriów do zastosowania w budowie sieci, telekomunikacji, komputerach, przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, masowym transporcie, transporcie pozadrogowym, budownictwie, w kamperach/karawaningu, urządzeniach przemysłowych, przemyśle morskim i klimatyzacji/wentylacji HVAC. Southco koncentruje się na dostawie spersonalizowanych rozwiązań technicznych dla klientów na całym świecie. Spółka dąży do stworzenia wirtualnego centrum technicznego dla rozwiązań dostępu opracowanych technicznie przez klientów i zapewnienia doskonałej jakości i ogólnej satysfakcji. Ideą Firmy Southco jest łączenie, tworzenie i innowacyjność w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań dla każdego problemu technicznego w obrębie technologii systemów zamknięć oraz urządzeń dostępu.

www.southco.com

Kategorie: Zarządzanie, HR i szkolenia

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116