04.06.2018

Sztuczna inteligencja wkracza do produkcji i handlu

Jak praktycznie wykorzystać jej możliwości?

Podczas bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców praktycy i eksperci w zakresie innowacyjnych technologii, m.in. Internetu rzeczy, uczenia maszynowego, analizy biznesowej, wytłumaczą i zaprezentują, jak sztuczna inteligencja pomaga w analizie ogromnych ilości danych, optymalizacji produkcji, odczytywaniu intencji klientów i prognozowaniu sprzedaży. Wydarzenie odbędzie się 8 czerwca w oddziale firmy Microsoft w Warszawie. 

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, w jaki sposób cyfrowa transformacja kształtuje branże, które jeszcze do niedawna podchodziły do nowych technologii z rezerwą. Poznają praktyczne integracje sztucznej inteligencji z procesami produkcyjnymi – w czasie pierwszej sesji będą mogli obserwować, jak inteligentne roboty wykonują przykładowe zadania magazynowe. Druga sesja przybliży im zagadnienie analizy predykcyjnej i jej zastosowania w koncepcji predykcyjnego utrzymania ruchu - zobaczą, jak tworzyć rozwiązania, które pomagają przewidzieć awarie urządzeń produkcyjnych. Uczestnicy zapoznają się także z inteligentnymi systemami, które rozpoznają obraz i uczą się na podstawie zebranych z niego informacji. Zgłębią również temat prognozowania sprzedaży opartego na nowoczesnych metodach sztucznej inteligencji. Wszystko po to, żeby podejmować bardziej trafne decyzje, optymalizować procesy w swoich firmach i sięgać po więcej w biznesie. 

Organizatorzy, Microsoft Polska i ANEGIS, zapraszają przedsiębiorców na bezpłatne warsztaty „Sztuczna inteligencja w handlu i produkcji” z gościnnym udziałem założyciela firmy WLOG Solutions. Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny można znaleźć pod adresem https://ax-dynamics.com/pl/warsztaty-ai-w-produkcji.

Warsztaty „Sztuczna inteligencja w handlu i produkcji” 
Microsoft Polska, Aleje Jerozolimskie 195A, Warszawa 
8 czerwca 2018 r., godz. 9:30-14:30 

Organizatorzy

Microsoft Polska działa w branży nowych technologii, m.in. usług w chmurze obliczeniowej. Oferuje aplikacje i urządzenia, dzięki którym osoby prywatne oraz instytucje i przedsiębiorstwa mogą rozwijać swój potencjał. 

ANEGIS projektuje, rozwija i wdraża rozwiązania cyfrowej transformacji. Integruje systemy przedsiębiorstw z zaawansowanymi aplikacjami Microsoft, które optymalizują i automatyzują procesy biznesowe. 

Kategorie: Zarządzanie, HR i szkolenia

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116