05.02.2018

Nowy dwustopniowy zamek obrotowy firmy Southco

Wzmocniona konstrukcja i zwiększona odporność na korozję.

Firma Southco powiększyła swoją ofertę zamknięć obrotowych o nowe wersje popularnych zamków serii R4-30. Wykonane z wytrzymałej, odpornej na korozję stali nierdzewnej, zamki obrotowe R4-30 charakteryzują się dwustopniową konstrukcją zapobiegającą niedokładnemu zatrzaśnięciu w aplikacjach z obudowami heavy-duty.

Zamki obrotowe serii R4 -30 firmy Southco mogą być łatwo ukryte w konstrukcji docelowej, pozwalając uzyskać gładką powierzchnię zewnętrzną drzwi i paneli z wygodnym systemem zamykania push-to-close. Dostępne w wykonaniu ze stali nierdzewnej, charakteryzują się dużą wytrzymałością w wymagających środowiskach pracy i nadają się idealnie do szerokiej gamy zastosowań, m.in. w pojazdach terenowych, transporcie i maszynach przemysłowych. Dodatkowo, zamki obrotowe R4 mogą stanowić element składowy całego systemu obejmującego również siłowniki mechaniczne i linki.

- Dwustopniowe zamki obrotowe R4-30 ze stali nierdzewnej cechują się mocną, odporną na korozję konstrukcją czyniącą je idealnymi do aplikacji pracujących w najbardziej wymagających warunkach. Możliwość ukrycia zamku w konstrukcji docelowej zwiększa walory estetyczne, a równocześnie podnosi poziom bezpieczeństwa - powiedziała menadżer produktów globalnych, Cynthia Bart.

Więcej informacji dotyczących kompletnej linii zamków obrotowych R4 można znaleźć na stronie www.southco.com, wysyłając email do całodobowego działu wsparcia klienta na adres info@southco.com, telefonicznie pod numerem 610-459-4000 lub faksem pod numerem 610-459-4012.

O firmie Southco
Firma Southco z pasją koncentruje się na dostarczaniu niestandardowych rozwiązań inżynieryjnych i zapewnieniu globalnego wsparcia dla klientów. Aspiruje do miana wirtualnego centrum inżynieryjnego dla rozwiązań dostępowych realizowanych przez klientów oraz stara się zapewnić najwyższą jakość i satysfakcję. Southco prowadzi prace konstrukcyjne i badawczo-rozwojowe pozwalające zaoferować możliwie najlepsze rozwiązanie każdego problemu inżynieryjnego z zakresu systemów dostępu.

Southco Manufacturing Limited
Touch Point
Wainwright Road
Warndon, Worcester WR49FA
UK
Ulrike STURMAN
Telefon: +44 (0)1905 346567
Faks: +44 (0)1905 346501
usturman@southco.com

Kategorie: Bezpieczeństwo i higiena

pozostałe newsy
najpopularniejsze
Redakcja:
Aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich
treści w serwisie zaloguj się bądź zarejestruj
Forum Media Polska
FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.
ul. Polska 13, 60-595 Poznań
Tel. 061 66 83 116